سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

ماجراهای تی تی تولید شبکه یزد را از شبکه کودک بیننده باشید - صفحه محتوایی خبر

 

 

ماجراهای تی تی تولید شبکه یزد را از شبکه کودک بیننده باشید

ماجراهای تی تی تولید شبکه یزد را از شبکه کودک بیننده باشید

 

انیمیشن ماجراهای تی تی از جمعه پنجم مرداد ماه هرروزهفته شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9صبح وتکرار آن روز بعد ساعت 12 از شبکه کودک پخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد مجموعه انمییشن " ماجراهای تی تی " به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی یادگار و به سفارش صدا و سیمای مرکز یزد در ۲۶ قسمت ۱۱ دقیقه ای برای کروه سنی کودک و نوجوان تولید شده است.
در مجموعه انيميشن "تی تی و کوچولوها" كه هر قسمت قصه جداگانه اي دارد، خردسالان با تعدادي از بچه هاي حيوانات آشنا مي شوند، در هر قسمت اين مجموعه داستان زندگي يكي از حيوانات به تصوير كشيده مي شود ." تی تی " که در این مجموعه موجودی تخیلی و فضایی است با بچه های حیوانات روبرو می شود او که در پی تحقیقات برای شناخت بیشتر موجودات زمینی است .
در اين قصه ها مخاطب به شكل غير مستقيم با ويژگي هاي حيوانات مختلف آشنا مي شود.از آنجا که زندگی شهری کودکان و نوجوانان را از حیوانات دور نگه داشته، آشنایی کودکان با زندگي حيوانات و ويژگي هاي منحصربه فرد آنها به شکل غیر مستقیم در این داستان تکرار می شود.از طرفی کودک در طول داستان با پرورش تخیل و رشد ذهنی همراه خواهد بود و در کنار موضوعات داستان ایجاد سرگرمی و آموزش و ... بوجود می آید.
تهیه کننده و کارگردان : مصطفی یادگار / نویسنده : محمد برومند / انیماتورها : خدیجه گلبایی ، روح الله یادگار ، محمد رحمانی ، امیر سعید دهقان .