جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ماجراهای رشید نوروزی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

ماجراهای رشید نوروزی می شود

سریال داستانی «رشید» در 13 قسمت 40 دقیقه‌ای به کارگردانی مجید کاشی فروشان و تهیه کنندگی رسول هنرمند و اصغر مولایی در صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید می‌شود.

قدرت‌الله ایزدی معروف به رشید نقش اصلی این سریال را بازی می‌کند. سریال رشید قرار است نوروز 93 پخش شود.

هنرمند درباره این سریال به روابط عمومی معاونت استان‌ها گفت: پیش تولید این سریال از اوایل شهریور و تصویربرداری اواخر آذر 92 آغاز شد. اکنون حدود 80 درصد از کار ضبط شده و تدوین و موسیقی آن به‌صورت همزمان در حال انجام است.

وی درباره داستان این مجموعه گفت: رشید و برادرش برای تامین هزینه درمان برادر معلولشان دست به‌ کار خلاف می‌زنند، با یک باند قاچاق عتیقه آشنا می‌شوند و طی ماجراهایی طنز رشید با رئیس باند قاچاق جابه‌جا می‌شود اما در ادامه رشید تصمیم می‌گیرد برای شناسایی سرکرده قاچاقچیان با پلیس همکاری کند و...

هنرمند افزود: این سریال به ‌دلیل نوع داستان، لوکیشن‌های زیادی دارد که به‌ طور مثال می‌توان به بیش از 20 خانه و لوکیشن داخلی متفاوت از جمله بیمارستان، دفتر هواپیمایی، فرودگاه، خانه کوچک و بزرگ، ویلا، باغ و سوله اشاره کرد.

قـدرت‌الله ایــزدی، چنگـیز وثوقی، سعـید یاردوستی، ساسان حبیبی، آرش زارع، بتول شیرانی، زهرا فدایی، رُزا حسینی، سهیلا هادی‌زاده، الهام رضایی، غفور نصوحی، بهزاد محسنی، اسماعیل سلمانی، صالح خواجویی، اصغر مولایی و هاشم شمس نقش‌های مختلف این سریال را بازی کرده‌اند.

alt

alt