سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

ماموریت مراکز استان ها تقویت وحدت ملی است - صفحه محتوایی خبر

 

 

ماموریت مراکز استان ها تقویت وحدت ملی است

قائم مقام معاون امور استان های رسانه ملی در مراسم معارفه مدیر کل مرکز گلستان ماموریت اصلی مراکز استان ها را تقویت وحدت ملی در عین کثرت فرهنگ ها، آداب، رسوم، اقوام، مذاهب و اقلیت ها در سراسر کشور بیان کرد.

سید ابوالحسن موسوی زاده توجه مراکز به مزیت ها و توانمندی های استان را یادآور شد و افزود: برای تحقق این موضوع مردم باید مطالباتشان را از رسانه ملی ببینند و بشنوند.

وی میانگین آمار 70 درصدی سیما و 30 درصدی صدا در شبکه های استانی را نشانه موفقیت همکاران در رسیدن به نقطه مطلوب در جذب مخاطبان دانست و افزود: هرچه سخن حق و چهره مردم منطقه در رسانه به نمایش در آید قطعا میزان مخاطب شبکه های استانی افزایش می یابد.

موسوی زاده شناسایی و معرفی استعدادهای فراوان به جامعه هنری را نتیجه موج مثبت ایجاد شده در همگرایی و تقویت وحدت ملی از طریق مراکز استانی بیان کرد و گفت: نمونه بارز و کوچک این موفقیت بسته های "نسیم" مراکز است که به گفته رئیس سازمان چشم و چراغ شبکه نسیم است.

قائم مقام معاون امور استان های صدا و سیما از مرکز گلستان به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز با ظرفیت های فراوان در حوزه های مختلف نام برد و افزود: در سال های اخیر با تلاش و همدلی همکاران مرکز گلستان در حوزه خبر، صدا و سیما تولیدات ارزشمندی انجام شده است که در بهترین و معتبرترین جشنواره های ملی و بین المللی صاحب افتخاراتی شده اند.

وی دوره مدیریت دو ساله آقای مقدسی در مرکز گلستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ایشان در طول این مدت با پرکاری و حضور همیشگی و موثردر امور در کنار ویژگی هایی چون تدین، حسن خلق و ادب گام های مثبت و بزرگی در مرکز گلستان برداشتند که بی شک این موفقیت ها حاصل یاری و مساعدت همکاران بوده است.

موسوی زاده انتصاب مقدسی را به سمت مدیریت بزرگترین مرکز پژوهشی و تحقیقاتی رسانه را دلیل توانمندی های وی دانست و تاکید کرد: آقای مقدسی با پشتکاری که در حوزه پژوهش دارد می تواند فصل جدیدی را در این مرکز مهم آغاز کند.

قائم مقام معاون امور استان ها در خصوص انتخاب آقای عبدالحسینی به سمت مدیرکل مرکز گلستان از وی به عنوان مدیری که به تدین، اخلاق خوش، روابط عمومی قوی و تجربه کاری شهرت دارد یاد کرد و افزود: آقای عبدالحسینی از نیروهای قدیمی سازمان است که همه مراحل مدیریتی را در حوزه های مختلف سازمان طی کرده است.

وی رابطه صمیمانه با روحانیت، شخصیت های استانی و نمایندگان را برای پیشبرد امور از اولویت های مدیرکل جدید مرکز بیان کرد و اظهار امیدواری کرد آقای عبدالحسینی ماموریت های آقای مقدسی را در راستای سیاست های سازمان با رویکردی جدید دنبال کند.

alt

alt