حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

ماه ماه - صفحه محتوایی صدا

 

 

ماه ماه

تهیه کننده : مهدی فصاحت

گویندگان : مژگان طاهری ، غلامرضا جمشیدی

صدابردار : عباس ولئیی

گزارشگران : احسان مرادی ، زهرا اعظمی

ماه مبارک رمضان، ماه بندگی و عبادت است ودرهای جهنم و عذاب الهی بسته می شودو مسلمانان ، خود را برای میهمانی خدا آماده می کنند. لحظات معنوي ماه رمضان ،زمان و فضايي است كه انسانها در آن احساس عرفاني قوي تري دارند  و نيز آمادگي پذيرش پيام هاي ارشادي دراين زمان بيشتر است    .

ایجاد حال و هوای معنوی و روحانی از وظایف رسانه ملی است،به این منظور تولید برنامه ویژه ماه مبارک رمضان با بخش هاي متنوع و با محور ارتقاء اخلاق در جامعه و نقش و حضور دين در زندگي تهيه مي شود . این  برنامه 60 دقیقه ای تلاش می کند تا با آیتمهای چون آرم ، متن، گزارش، پیامک و تلفن، احکام دینی، موارد بهداشتی تغذیه روزه داران، موسیقی باکلام و بی کلام ، ادعیه ، قرآن ، اذان و تواشیح ،فضایی معنوی و روحانی و عرفانی برای روزه داران فراهم کند.

اعلام اوقات شرعی شهرستانها، پخش سخنان ائمه جمعه ، ارسال گزارش از طریق گزارشگران افتخاری و بررسی آیین و رسوم ماه مبارک رمضان در شهرستانها و روستاهای استان به تقویت بنیه بومی برنامه درکنار آیتمهای مختلف برنامه کمک می کند.

ویژه برنامه افطار به نام (ماه ماه ) در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 19:30 به مدت 90 دقیقه از آوای مهر و دوستی تقدیم می گردد .

سال تولید: بهار 96
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.