جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مثل باران در روز پرستارمی بارد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مثل باران در روز پرستارمی بارد

تله فیلم مثل باران به کارگردانی وحید رضا حدیدی و تهیه کنندگی کامران پاک منش در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تهیه و تولید می شود.

پاک منش در گفتگو با خبرنگار ما گفت: نگارش تله فیلم مثل باران از اردیبهشت ماه سال جاری به مدت یک ماه شروع شد و پیش تولید کار از اواسط خردادماه آغاز و به مدت 20 روز نیز طول کشید.

وی با بیان اینکه تله فیلم مثل باران از اواسط خردادماه آغاز و به مدت 20 روز طول کشیده است افزود: در حال حاضر این تله فیلم مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی را پشت سر می گذارد و تا پایان مهرماه آماده پخش خواهد شد.

وی در خصوص دلایل تولید این تله فیلم اظهار داشت: تله فیلم مثل باران به مناسبت روز پرستار و پرداخت به حس مادرانه پرستاران و دقت و هوشیاری خانواده در مراقبت از کودکان تولید می شود.

پاک منش در خصوص داستان تله فیلم گفت: سوگند پرستار بخش اطفال بیمارستان که فرزند خود را از دست داده به دلیل وابستگی شدید به کودکان بخش اطفال مشکلاتی را در بخش ایجاد می کند از این رو رئیس بیمارستان او را از رفتن به بخش اطفال منع می کند. با ورود دختر بچه ای به بخش اطفال و آشنایی او با سوگند اتفاقات جدید رخ می دهد.

سیما تیرانداز، مهدی صبایی، سولماز همت زاده، جواد محمدی نژاد، مسلم بامداد، اکبر دانیالی، هلیا میرصوفیان، سارا اسماعیلی، محمد رضا نیلی، آرزو ابی زاده و... از جمله بازیگران این تله فیلم هستند.

برخی دیگر از عوامل عبارتند از:

نویسنده: رضا خمسه، تصویربردار: محمد ناصری، صدابردار: وحید سلطانی، طراح گریم: الدوز عزیزی، طراح صحنه و لباس: احمد سعادت بخت، تدوین:کاوه ایمانی، صداگذار: آرش قاسمی، موسیقی: حمیدرضا صدری، مدیر تولید: مسلم بامداد، برنامه ریز: امیر سلیم خانی

alt

alt