جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مثل باران و پناه برخدا مهمانان آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

مثل باران و پناه برخدا مهمانان آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی «مثل باران» و «پناه بر خدا» تولید صدا و سیمای مراکز چهارمحال و بختیاری و سمنان به ترتیب 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله‌فيلم «مثل باران» به كارگرداني وحيد رضا حديدي و تهيه‌كنندگي كامران پاك‌منش در صداوسيماي مركز چهارمحال و بختياري توليد شده است که 5 شنبه 30 خرداد ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، داستان فيلم «مثل باران» درباره سوگند پرستار بخش اطفال بيمارستان است كه فرزند خود را از دست داده و به‌دليل وابستگي شديد به كودكان بخش اطفال مشكلاتي را در اين  بخش ايجاد كرده و از اين‌رو رئيس بيمارستان او را از رفتن به بخش اطفال منع مي‌كند. با ورود دختر بچه‌اي به بخش اطفال و آشنايي او با سوگند اتفاقات جديدي رخ مي‌دهد.

سيما تيرانداز، مهدي صبايي، سولماز همت‌زاده، جواد محمدي‌نژاد، مسلم بامداد، اكبر دانيالي، هليا ميرصوفيان، سارا اسماعيلي، محمدرضا نيلي، آرزو ابي‌زاده و... از جمله بازيگران اين تله‌فيلم هستند.

تله فیلم «پناه بر خدا»به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری در صدا و سیمای مرکز سمنان به سفارش مرکز سیمای استان ها تهیه و تولید شده است که جمعه ساعت 13:10 از شبکه شما پخش می شود. 

در خلاصه اين تله فيلم آمده است: فرامرز و همسرش طیبه در خانه منوچهر باجناقش زندگی می کنند ضمن اینکه وانت منوچهر هم به اصرار همسرش آذر دست فرامرز است که با آن کار کند. منوچهر که از این اوضاع خسته شده به دنبال راهی است تا فرامرز را از خانه اش بلند کند و وانت را هم از او بگیرد که اتفاقات بر خلاف انتظار او پیش می رود.

گفتنی است: علیرضا اوسیوند – باقر صحرارودی – حسین فرضی زاده – بهارک صالح نیا – سیروس تقی نژاد – مهری آل آقا – بهارک ذوالفقاری از جمله بازیگران اصلی این تله فیلم به شمار می آیند.

alt

alt