سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مجتمع رفاهی آموزشی صدا وسیما در جنوب کشور در شیراز احداث می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

مجتمع رفاهی آموزشی صدا وسیما در جنوب کشور در شیراز احداث می شود

 

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی در جمع مدیران صدا وسیمای فارس سرمایه اصلی سازمان را نیروی انسانی متعهد و متخصص آن معرفی کرد  و عدالت در ارائه خدمات و جلوگیری از تبعیض را موجب افزایش انگیزه و جلب رضایت همکاران دانست.

مهندس شهریاری که به اتفاق جمعی از مدیران کل و مدیران حوزه ستادی معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی با هدف شرکت در همایش معاونان مالی و اداری مراکز به شیراز سفر کرد قبل از حضور در این گردهمایی با حضور در صدا وسیمای فارس با ظرفیت و توانمندی این مرکز از نزدیک آشنا شد و در جمع مدیران و همچنین همکاران این مرکز به صورت جداگانه حضور یافت و آنان را از آخرین تحولات سازمان در حوزه مالی و اداری آشنا کرد.

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی مراکز صدا وسیما را از بخش های مهم و تأثیرگذار رسانه ملی برشمرد و با اشاره به حضور چشمگیر مراکز در شبکه های ملی وهمچنین ضریب نفوذ آنها در حوزه مأموریت تصریح کرد: بخش مهمی از سرمایه های ارزشمند سازمان در بخش های نیروی انسانی ، تجهیزات فنی و تأسیسات در 33 مرکز استانی قرار دارد و مراکز صدا وسیما با تلاش شبانه روزی پایداری سیگنال رسانی و دیگر خدمات رسانه ای را در حوزه مأموریت خود انجام می دهند که این موضوع برای رسانه ملی بسیار مهم است.

وی تکریم و رسیدگی به همکاران بازنشسته و شاغل را وظیفه معاونت متبوع خود برشمرد و استفاده درست وحساب شده از ظرفیت بی بدیل سرمایه های استانی سازمان را یکی از مهم ترین موضوعات برای برون رفت از تنگناهای مالی و اعتبارات دانست.

مهندس شهریاری مرکز فارس را مرکزی قدرتمند در حوزه های مختلف و موفق در تربیت نیروی انسانی دانست وگفت : استفاده درست این مرکز از نیروی انسانی در اختیار و ایجاد بسترهای لازم برای رشد و شکوفایی آنان برای پیشبرد اهداف سازمان ستودنی است.

معاون منابع مالی  و سرمایه انسانی رسانه ملی ، فارس و شیراز را استان و شهری با قابلیت های متنوع مذهبی ، سیاحتی – درمانی توصیف کرد و با اعلام اینکه این مرکز می تواند معین استان های جنوبی کشور باشد از کلنگ زنی مجتمع آموزشی رفاهی سازمان در اردیبهشت سال 98 در شیراز خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به بررسی پرونده تعداد زیادی از همکاران فاقد بیمه سازمان از پیشرفت این طرح در سازمان ابراز رضایت و اظهار امیدواری کرد  موضوع بیمه و سایر خدمات مورد نیاز همکاران غیر رسمی فاقد بیمه به عنوان حق اولیه آنها ساماندهی شود.

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان پس از دیدار صمیمی با شورای مدیران به اتفاق هیأت همراه در جمع همکاران این مرکز در سالن اجتماعات صدا وسیمای فارس حاضر شد و در اقدامی ارزشمند پس از سخنرانی کوتاه و تقدیر از تلاش آنها تعدادی از مدیران همراه خود را فراخوان کرد و به اتفاق آنها پاسخگوی سؤالات ، مطالبات و خواسته های متنوع همکاران در فضای صمیمی شد ، این اقدام مهندس شهریاری مورد توجه و تقدیر همکاران مرکز قرار گرفت .

سخنرانی در مراسم اختتامیه نشست معاونان اداری و مالی مراکز بخش پایانی برنامه سفر آقای شهریاری بود .

در این نشست نیز توجه به ضوابط و مقررات سازمان در ارائه خدمات پشتیبانی را وظیفه اصلی معاونان اداری ومالی ذکر کرد  و با اشاره به مشکلات تأمین بودجه و اعتبارات خواستار دقت و مدیریت بر هزینه توسط دست اندرکاران مالی مراکز شد.

مدیرکل صدا و سیمای فارس نیز در نشست آقای شهریاری با مدیران و همکاران این مرکز از توجه وی به لزوم تسویه مطالبات تکلیفی تشکر کرد و با اشاره به گزارش ارائه شده  از اقدامات رسانه ای مرکز فارس در حوزه های مختلف گفت : مراکز استان ها در سال های اخیر منشأ خدمات پر شمار به رسانه ملی بوده اند .

سهرابی با اشاره به ارتقاء کیفی و تنوع تولیدات در مراکز استان ها و پایین بودن هزینه تمام شده آثار خواستار توجه بیشتر سازمان ومدیران ارشد آن به این ظرفیت کم نظیر استان ها برای پیشبرد اهداف رسانه ملی شد.