جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مجموعه تلویزیونی نارنج باغ در قاب تصویر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مجموعه تلویزیونی نارنج باغ در قاب تصویر

«نارنج باغ» عنوان مجموعه تلویزیونی است در قالب طنز، به کارگردانی محسن فلاح و تهیه کنندگی حسین احمدی، باهدف اطلاع رسانی و سرگرمی و موضوع اجتماعی و فرهنگی  در26 قسمت 30 دقیقه ای از سیمای شبکه تبرستان دردست تهیه و تولید است.

به گزارش روابط عمومی شبکه تبرستان، تهیه کننده این مجموعه درگفتگویی داستان را چنین تعریف کرد: داستان این مجموعه پیرمردی است به نام خیر الله که بازنشسته راه آهن است و دارای یک دختر و سه پسرمی باشد و همسر این پیر مرد مدت یک سال است که فوت کرده و قصد ازدواج مجدد دارد ولی فرزندان تمایل به انجام این امر ندارند و به دلایل مختلف مخالفت می کنند که بالاخره پدر ...

وی همچنین درمعرفی عوامل این مجموعه طنز افزود: نویسندگی این داستان برعهده وفا مصطفی پور است و صادق ذاکری به همراه داریوش طالبی این سریال را تصویربرداری می کنند.

احمدی ادامه داد: کار صدابرداری برعهده مرتضی کاظمی است. همچنین ناصر طاهریان به عنوان دستیارکارگردان، عادل فرنودی به عنوان مدیرتولید، فرحبخش فرهید نیا تدوینگر، آتنا ذبیحی منشی صحنه و محمد رضا نوری گریمور هستند. 

 وی درادامه معرفی دستیاران افزود: رجبعلی فلاح نیز طراح صحنه این مجموعه است. داود مهاجر تدارکات و نیز بازیگرانی چون: مهدی خلیلی، قدیر مرادیان، هوشنگ رضائی، مهین رحیمی، مرضیه ابراهیمی، کاظم هزینیان، عادل فرنودی، مهیار بریمانی، مبین بوی افراز، الهه جباری، سکینه میر معصوم، ناصر طاهریان، مهدی جعفری و حمید رضا بختوه دراین مجموعه تلویزیونی ایفای نقش  می کنند.

alt