جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مجموعه های صد تایی فیلم و انیمیشن استان ها رونمایی می شوند - صفحه محتوایی خبر

 

 

مجموعه های صد تایی فیلم و انیمیشن استان ها رونمایی می شوند

معاون امور استان های سازمان صدا وسیما در مراسم معرفی مدیر کل جدید صدا و سیمای گلستان در گرگان گفت: با  تولید برنامه های امید بخش و دین محور که  نشر اخلاق اسلامی و تحکیم بنیان خانواده اولویت اصلی آن است ، روحیه نشاط و شادابی را در جامعه ایجاد خواهیم کرد.

کیومرث طهماسبی همچنین با اشاره به ترویج  امور خیر و برکات این برنامه ها و عدالت محوری در جامعه افزود : حضور پررنگ مردم در برنامه با نگاه عدالت محورانه و سهم برای تمامی مناطق کشور در رسانه ملی از اولویت های اساسی سازمان صداوسیماست، به طوری که مردم باید خود را در قاب  تصویر و جعبه صدا ببینند و بشنوند.

او همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی افزود : پاسداری از آرمان های امام راحل و انتقال اندیشه های ناب ایشان به آیندگان از مهمترین وظایف رسانه ملی است.

معاون امور استان های سازمان صدا و سیما همچنین در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در گرگان درباره تولیدات و توانمندی های شبکه های استانی گفت: مراکز استان ها در سال گذشته توانستند ماموریت های محوله سازمان را به خوبی انجام دهند، ارتقای ساعت پخش  تولید و  انجام تولیدات فاخر و ممتاز  از آن جمله است .

alt

در حال حاضر 33 مرکز رادیویی و تلویزیونی در کشور فعالیت می کنند که هم اکنون شبکه های سیمای 24 مرکز صداوسیما در کشور 24 ساعته برنامه پخش می کنند.

طهماسبی همچنین با اشاره به رونمایی 100 اثر مستند به نام نگارستان  و 100 اثر موسیقی - تصویر، به نام پیک آشنا در همایش افق رسانه، افزود : علاوه بر نگارستان 2 و پیک آشنا  2، امسال هم از 100 اثر فیلم تلویزیونی و 100 اثر انیمیشن رونمایی می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان  هم در این مراسم با اشاره به جایگاه و نقش رسانه ملی در تنویر افکار عمومی جامعه گفت : امروزه صدا وسیما به عنوان تبیین کننده افکار و اندیشه های امام راحل برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، با نگاه گفتمان دینی و اعتقادی  امام  خمینی رحمت الله علیه  و استکبار ستیزی نقش مهمی ایفا می کند .

 جمشیدی  افزود: در سالی که مزین به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی است صداوسیما می تواند با تولید برنامه های فاخر، عزت بخشی و روحیه امید به آینده را بین افراد  جامعه بیشتر گسترش دهد.

آقای احمدی مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز گلستان هم در این مراسم گفت : کار در رسانه ملی فرصتی است تا در حوزه فرهنگ نوید بخش معرفی انقلاب اسلامی به عنوان الگو و نمونه ای بی نظیر در تمامی امور به دنیا باشیم .

علی صادق مقدسی مدیر کل جدید صداوسیمای مرکز گلستان  هم در این مراسم گفت : رویکرد اصلی ما در مرکز ، تقویت مجموعه تلاش ها و دستاوردهای چند  سال اخیر با نگاه کیفی نگری به برنامه ها  در حوزه های صدا ، سیما و خبر است .

در این مراسم آقای علی  صادق مقدسی به عنوان مدیر کل جدید صداو سیمای مرکز گلستان معرفی و از خدمات آقای محمد علی احمدی مدیر کل پیشین قدردانی شد.

مقدسی پیش از این قائم مقام صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی بود.