جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مجموعه پویا نمایی "جزیره مروارید" در شبکه پویا - صفحه محتوایی خبر

 

 

مجموعه پویا نمایی "جزیره مروارید" در شبکه پویا

مجموعه پویا نمایی

 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، انیمیشن " جزیره مروارید " در ۱۳ قسمت ۱۰دقیقه ای در صدا و سیمای مرکز کیش تولید و از شنبه 7 اسفند هر روز ساعت 16 از شبکه پویا پخش می شود.
این جزیره دور افتاده، وسط اقیانوس و دور از دسترس انسان است. اطراف این جزیره منطقه کنترل کوسه ها و نیز مرغ خرچنگ خوار است و بعد از عبور از تخته سنگ های بزرگ و ترسناک به دهکده ای زیبا که خانه های بسیار زیبا و فانتزی دارند می رسیم که خرچنگ ها در آنجا زندگی می کنند. دشمن اصلی این خرچنگ ها کوسه ها و مرغ خرچنگ خوار است که هر بار به جزیره آنها می آیند و موجب ترس و وحشت خرچنگ ها می شوند. آنها برای ایجاد امنیت گروهی را تشکیل می دهند و در هر قسمت اتفاقات خاصی برای اهالی این جزیره زیبا می افتد.
شخصیت های اصلی این برنامه، بچه ها هستند؛ سایا، بچه شرور دهکده و دانا بچه ای مثبت، پر انرژی و شجاع از جمله ی این شخصیت ها هستند.
عوامل این انیمیشن عبارتند از: نویسنده : سعید گایینی، استوری بورد: علی محفوظی نژاد، کامپوزیت: فاطمه نصیری فرد،لی اوت: صفیه احمد پور، طراح بگراند: زهره مروج زاده، انیماتور: علی دشتکی، نسترن گایینی، منشی تولید: مونا نصیری فرد، لیکاریل: نسرین گایینی، رنگ و اسکن: جواد گایینی، طراح شخصیت: علی دشتکی.
گفتنی است تکرار این انیمیشن روز بعد ساعت 20:45 از شبکه پویا پخش می شود .