سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مجید شعبان پور: جشنواره کارگاه آموزشی است برای ارتقاء کیفیت آثار - صفحه محتوایی خبر

 

 

مجید شعبان پور: جشنواره کارگاه آموزشی است برای ارتقاء کیفیت آثار

مجید شعبان پور: جشنواره کارگاه آموزشی است برای ارتقاء کیفیت آثار

 

داور کمیسیون سیمای بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما  معتقد است که جشنواره علاوه بر اینکه عامل انگیزشی برای همکاران پرتلاش مراکز است، یک کارگاه آموزشی خیلی خوب برای ارتقای کیفی آثار نیز محسوب می‌شود.

مجید شعبان پور داور کمیسیون سیمای بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما در گفت‌گو با ستاد خبری این جشنواره درباره سطح آثار حاضر در این دوره از جشنواره بیان کرد: در بخش آثار مستند، گزارشی و مسابقه پیشرفت محسوسی مشاهده شد، به‌طوری که برخی از آثار مستند گزارشی بدلیل پژوهش  خیلی خوب و پرداخت مناسب قابل رقابت با آثار بخش مستند بود.

وی در قیاس این جشنواره با جشنواره سال گذشته گفت: امسال کارهای خیلی خوبی توسط همکاران جوان ما در مراکز تولید شده بود که  شایسته تقدیر قرار گرفتند، ضمن اینکه در بخش اجرا هم  خوش درخشیدند.

شعبان پور درباره تاثیر جشنواره بر ایجاد انگیزه در میان جوانان گفت: جشنواره علاوه بر اینکه عامل انگیزشی برای همکاران پرتلاش مراکز است، یک کارگاه آموزشی خیلی خوب برای ارتقای کیفی آثار نیز محسوب می‌شود.

وی همچنین اظهار کرد: جشنواره فرصت خوبی برای بهره‌مندی از نظرات اساتید صاحب نظر در زمینه تولیدات رادیویی و تلویزیونی است و  سبب تعامل بهتر همکاران از سراسر کشورخواهد شد. ان شاء لله فرصتی فراهم شود که تولیدات مشترک استان‌ها با استفاده از ظرفیت‌های خوب موجود و همچنین با  همکاری و مشارکت شبکه‌های ملی و بین‌المللی بیش از گذشته صورت گیرد.