سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

محمدصادق پهلوان‌زاده: افزایش کیفی و کمی تولیدات مراکز به دلیل برگزاری جشنواره است - صفحه محتوایی خبر

 

 

محمدصادق پهلوان‌زاده: افزایش کیفی و کمی تولیدات مراکز به دلیل برگزاری جشنواره است

محمدصادق پهلوان‌زاده: افزایش کیفی و کمی تولیدات مراکز به دلیل برگزاری جشنواره است

 

داور کمیسیون سیما در گفت‌وگو با ستاد خبری بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما معتقد است جشنواره باعث شده که مراکزي که هرگز تصور تولید سریال یا تله فیلم نداشتند، امروز سازنده آثار ارزشمندی هستند.

محمدصادق پهلوان‌زاده داور کمیسیون سیما در گفت‌وگو با ستاد خبری بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما درباره سطح کیفی آثار در این دوره گفت: سطح آثار قابل قبول بود، لیکن توان مراکز قطعا هنوز بالاتر از این است. بی شک آثار تولیدی هر سال نسبت به سال قبل از کیفیت بهتری برخوردار خواهد بود.

وی درباره تاثیر این جشنواره بر انگیزه جوانان گفت: تاثیر جشنواره بر انگیزه جوانان بسيار زیاد است، برپایی جشنواره از ابتدا انگیزه بسیار زیادی برای عوامل تولید ایجاد کرد و مراکزي که هرگز تصور تولید سریال یا تله فیلم نداشتند، امروز سازنده آثار ارزشمندی هستند. 

پهلوان‌زاده ادامه داد: تولید آثار مستند مراکز بی شک از بسیاری از آثار تولیدی مستند شبکه‌ها بهتر و جذاب‌تر است و این همه به دلیل تاثیر برپایی جشنواره است.

وی اظهار کرد: برپایی جشنواره و استمرار آن تاثير مثبت بسیار زیادی که بر تولیدات مراکز داشته و دارد، همچنین جشنواره باعث مطرح شدن چهره‌های توانمند تولیدی در همه زمینه‌های رادیویی، خبری، تلویزیونی و موسیقی شده است .