حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

مديركل جديد صداوسماي مركز زنجان معرفي شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

مديركل جديد صداوسماي مركز زنجان معرفي شد

مديركل جديد صداوسماي مركز زنجان معرفي شد

 

دكتر دارابي در مراسم تكريم و معارفه مدير كل صداوسيماي مركز زنجان،نقش رسانه‌هاي استاني را در  قوام‌بخشي و اصالت‌بخشي به قوميت‌هاي ايراني موثر دانست.

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، دکتر دارابی در مراسم تكريم و معارفه مدير كل صداوسيماي مركز زنجان به نقش رسانه‌هاي استاني و تاثيرگذاري شبكه‌ها در قوام‌بخشي و اصالت‌بخشي به قوميت‌هاي ايراني اشاره كرد و گفت: هم افزايي شبكه هاي استاني در قالب فرهنگ هاي منطقه اي مي تواند، گامي موثر در پيشبرد اهداف پيش بيني شده باشد.
معاون امور استان هاي سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران گفت: استفاده از ظرفيت‌هاي آموزشي، دانشگاهي، حوزوي و اقتصادي استان‌ها در تقويت شبكه‌هاي استاني اهميت زيادي دارد.
وي با بيان نقشه دشمن براي ايجاد نارضايتي در مردم گفت: شبكه‌هاي استاني بايد با بررسي و تحليل دقيق شرايط موجود و با استفاده از نفوذ و جايگاه خود، نقشه‌ها و توطئه‌هاي دشمن را مختل كنند.
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان در اين مراسم گفت: جامعه‌ امروز بيش از پيش به وحدت و همدلي نياز دارد و رسانه ملي در استحكام اين وحدت بسيار تاثيرگذار است.
حجت الاسلام والمسلمين خاتمي افزود: در اين شرايط براي حفظ وحدت و يكپارچگي، بايد يك صداي واحد از همه رسانه ها، تريبون ها، محافل و گروه‌ها شنيده شود و آن، در جهت ايجاد، ارتقا و نمايش وحدت است.
استاندار زنجان در اين مراسم به نقش صداوسيما در پيشبرد برنامه هاي انقلاب اشاره كرد و گفت:برنامه هاي توليدي در صداوسيماي مركز زنجان نقش بسزايي در خنثي كردن توطئه هاي دشمنان داشته است.
مهندس درويش اميري گفت:همه رسانه‌ها در يك سنگر هستند و در قرارگاه جنگ نرم, عمليات مشترك و همگام را مي طلبد .
مديركل سابق صداوسيماي مركز زنجان نيز با ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته گفت: تلاش كرديم در طول اين سال ها  دوربين رسانه ملي همواره در ميان مردم باشد و در اين مسير هم موفق بوديم.
صفري افزود : همفكري و تعامل با مجموعه مديريتي استان اولويت ما در پيشبرد برنامه‌هاي انقلاب اسلامي بود.
وي گفت:در 7 سال گذشته با هزينه كرد 29 ميليارد توماني پوشش ديجيتال استان را به 94 درصد رسانديم و توانستيم جزء استان هاي موفق در اين حوزه باشيم.
مدير كل جديد صداوسيماي مركز زنجان هم به ظرفيت هاي موجود در استان زنجان اشاره كرد و گفت: بايد از اين ظرفيت ها براي تقويت شبكه استاني بهره برد.
لطيفي گفت: با قدرت تمام براي پيش بردن اهداف عالي انقلاب و سازمان صداوسيما قدم برمي داريم.