رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

مديركل جديد صدا و سيماي لرستان معرفي شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

مديركل جديد صدا و سيماي لرستان معرفي شد

مديركل جديد صدا و سيماي لرستان معرفي شد


رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون اموراستان‌ها در حکمی دكتر عليرضا شيروي را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز لرستان منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، دکتر علي دارابی در آیین معرفی مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز لرستان،این استان را سرزمین مراجع بزرگ و فرهیختگانی همچون ایت اله العظمی بروجردی،آیت اله کمالوند ، آیت اله طاهری خرم آبادی، علامه شهیدی، بدیع الزمان فروزان فر دانست و گفت: سرزمین لرستان مهد مجاهدت و دفاع از دین است .
معاون امور استان های رسانه ملی با اشاره به ظرفیتهای لرستان گفت: یکی از رسالت های صدا و سیما حرکت در جهت توسعه پایدار است .
وي مردم لرستان را شایسته بهترین خدمات دانست و افزود: مسولان باید با رسانه در جهت رفع مشکلات مردم همراهی کنند .
دکتر دارابی همچنین امید آفرینی را از رسالت های صدا و سیما دانست و گفت: مسولان باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و در جهت ارائه خدمات موثر به مردم تلاش کنند .
وی ضمن قدر دانی از خدمات محمد بازوند مدیر کل پیشین مرکز، از کارکنان مرکز لرستان خواست با مدیر کل جدید همکاری  کنند.
نماینده ولی فقیه در لرستان در این ایین به تاثیرانکار ناپذیر رسانه ملی در خلق حماسه 9 دی  گفت :  رسانه ملی در ایجاد روحیه مقاومت ملی و بصیرت افزایی نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی هدایت افکار عمومی، تولید برنامه در طراز جمهوری اسلامی ، پرهیز از ساخت سریال و فیلم های که اشرافی گری و غرب گرایی در جامعه رواج می دهد را از جمله مواردی دانست که دست اندرکاران رسانه ملی باید به آن توجه کنند.
امام جمعه خرم آباد گفت: رسانه ملی با تمام توان به بیان دستاوردها و محاسن و تبیین خدمات نظام اسلامی  اهتمام ورزد.
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میر عمادی تصریح کرد: دعوت از کارشناسان خبره، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی،اقتصاد مقاومتی و اعتمادسازی  متقابل بین مردم و مسئولان باید رویکرد اصلی رسانه ملی و استانی باشد.
استاندار لرستان نیز در این آیین گفت: رسانه ملی و استانی در احیای فرهنگ ،آداب و سنن منطقه نقش مهمی ایفا کرده است.
سید موسی خادمی خادمی  ایجاد همگرایی و وحدت در جامعه، تولید برنامه های فاخر و نیز  کمک رسانه استانی به اقتصاد و فرهنگ لرستان را از رویکرد های مثبت شبکه افلاک  برشمرد و گفت: این رویکرد کمک شایانی به توسعه و پیشرفت فرهنگی و اقتصادی استان خواهد کرد.
محمد بازوند مدیر کل پیشین مرکزلرستان نیز با اشاره به توفیقات شبکه افلاک در جشنواره های مختلف، مستند های راه بی عبور،اشترانکوه، زندگی نامه شهدا مدافع حرم استان و عامل چربی .را از جمله تولیدات فاخر در شبکه افلاک برشمرد.
وی نصب 105 ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی و پوشش 96 درصد جمعیت استان، ساخت ساختمان اس تی ام وان مرکز را  از دیگر کارهایی مهم در حوزه فنی ذکر کرد.
محمد بازوند طرح اطلس دفاع مقدس، مستند شهیدان میرشاکی را از جمله طرح های تلویزیونی  در دست اجرا در شبکه افلاک عنوان کرد.
علیرضا شیروی مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز گفت: بر اساس نظر سنجی ها شبکه های استانی در جایگاه چهارم نیاز مردم قرار دارد و شبکه افلاک نیز یکی از محبوبترین شبکه هاست و طبق آمارها رضایت 80 درصد مردم را کسب کرده است .
وی همچنین به 9 دی روز بصیرت و تجدید پیمان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رسانه ملی همواره در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی و مبارزه با معاندان تلاش خواهد کرد .
علیرضا شیروی آمادگی خود را برای همکاری با همه دستگاه ها اعلام کرد.