رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

مديركل جديد صدا و سيماي مازندران معرفي شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

مديركل جديد صدا و سيماي مازندران معرفي شد

 


رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون اموراستان‌ها در حکمی هادي ابراهيمي را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز مازندران منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز مازندران، در مراسمي با حضور دكتر علی دارابی معاون امور استانهای سازمان صدا وسیما، مسئولان استانی و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شبکه تبرستان در مرکز مازندران علی صادق مقدسی تکریم و هادی ابراهیمی به عنوان مديركل جدید صدا و سيمای مركز مازندران منصوب شد.
معاون امور استان های رسانه ملی  از صادق مقدسی به عنوان مدیری جهادی، پرکار، کم سخن و فعال یاد کرد و گفت: وي در استان هایی چون خراسان رضوي، گلستان و مازندران درخشیده است.
دکتر دارابی صداقت و انگیزه برای خدمت و فعالیت جهادی همراه با تلاش را از ویژگی های برجسته دكتر هادی ابراهیمی دانست و افزود: ابراهیمی در سنگرهای مختلف دفاع و فرهنگ انجام وظیفه کرد.
معاون امور استان های رسانه ملی، صدا و سیما را زبان، مرجع و پناه مردم دانست و گفت رسانه باید حامی و همراه دولت و مسئولان اجرایی باشد و نماینده واقعی مردم برای انعکاس مسائل و مطالبات مردم و جامعه باشد.
وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: درمنظومه فکری امام مردم نقش اساسی به عنوان صاحبان نظام داشتند که یکی از دستاوردهای بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جایگاه، اهمیت وتشخص زنان است.
دارابی افزود: از جمله برنامه های  چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برنامه کارنامه است كه با دعوت از استانداران و افراد تاثیرگذار به بیان خدمات خود در 40 سال انقلاب در جهت امیدافزایی مردم  مي پردازند.
دارابی با تاکید براینکه ارائه ، نمایش و تبیین کارنامه انقلاب ضرورت دارد، ادامه داد: همه مسئولان فرهنگی و اجرایی بايد دراین زمینه حضور جدي و تاثير گذار داشته باشند.


 

احمد حسین زادگان، استاندارمازندران نیز گفت: امروز با رشد تکنولوژی رسانه ها نقش مهمی دربیداری و مطالبه گری جامعه دارند.
وی بیان کرد: با توجه به جنگ نرم دشمنان انقلاب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، صدا وسیما به عنوان یک رسانه دیداری و شنیداری وظیفه سنگینی دارد.
حسین زادگان بیان کرد: رسانه ها به ویژه صداوسیما یک پل ارتباطی میان مردم، حاکمیت و دولت است که ادارات به ویژه روابط عمومی ها باید تعامل بیشتری با رسانه ها داشته باشد.
وی گفت: از تمام ظرفیت ها جهت توسعه اشتغال و جامعه استفاده کنیم و اختلافات سیاسی را کنار بگذاریم و همه در مسیر اعتلای نظام اسلامی گام برداریم.
علی صادق مقدسی مدیرکل پیشین مرکز نیز دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم استان، همراهی و تلاش  یکایک همکاران و مدیران را در دوران تصدی ایشان ستودنی خواند و از مشارکت وارتباط تنگاتنگ استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان قدردانی کرد.
در ادامه دکتر هادی ابراهیمی مدیرکل مرکز نیز برنامه ریزی محتوایی و عملیاتی برنامه های رسانه ملی و استانی که برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری، اسناد بالادستی و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در قالب سند چشمانداز جمهوری اسلامی ایران می باشد را از الویتهای کاری خود دانست و افزود: فعالیت و چشم انداز رسانه استانی در بخش های اقتصادی، کشاورزی، صنعتی و فرهنگی را در چارچوب اطلس فرهنگی استان دنبال خواهیم کرد. وی سیاست رسانه استانی را نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از مطالبات مردمی دانست و گفت: صدا وسیما به عنوان یک دانشگاه عمومی است که تمامی دانشگاههای کشور دردرون صدا وسیما تجمیع شده است.ابراهیمی تأکید کرد: آنچه که در رسانه استانی دنبال خواهد شد ارتقای سطح دین، اخلاق، امید و آگاهی بخشی با تأکید برعقبه دینی استان مازندران است، خواهد بود. مدیرکل مرکز تأکید برهمدلی، انسجام و وحدت و بسط گفتمان توسعه و پیشرفت درقالب الگوی ایرانی اسلامی وهمچنین ترویج آداب، سنن، فرهنگ، هنر و موسیقی استان را از اولویت های کاری خود در رسانه استانی اعلام کرد.