سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمانشاه منصوب شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمانشاه منصوب شد

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمانشاه منصوب شد

 

رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون اموراستان‌ها در حکمی افشین امیری را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در مراسم معارفه مدیرکل جدید مرکز کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه با مردمان صبور و مقاومش 8 سال درگیر جنگ تحمیلی بود و اخیرا نیز زلزله تألمات روحی زیادی در این استان پدید آورد.

علی دارابی با بیان اینکه با همکاری استاندار کرمانشاه قرار بر این است برای افزایش نشاط اجتماعی در این استان جشنواره پویانمایی سال آینده در استان کرمانشاه برگزارشود گفت: استان کرمانشاه باید از این فرصت برای معرفی ظرفیت های کرمانشاه به نحو احسن استفاده نماید.

وی افزود: هنرمندانی که از سراسر کشور در این جشنواره شرکت می‌کنند می توانند بعنوان سفیرانی برای معرفی پتانسیل های کرمانشاه در زمینه‌های گوناگون عمل کنند و این جشنواره سالیان متمادی در اذهان مردم باقی بماند.

دکتر دارابی ا ز زحمات رضا رحیمی مدیرکل پیشین صدا و سیمای مرکز کرمانشاه قدردانی و با حکم ریاست سازمان افشین امیری را بعنوان مدیرکل جدید این مرکز معرفی کرد.

 استاندار کرمانشاه نیز ضمن تشکر از رسانه ملی برای پوشش حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22بهمن گفت: صدا و سیما یکی از اثرگذارترین ظرفیتها برای توسعه یک استان است که می تواند با همکاری مردم تهدیدها را به فرصت تبدیل کند که در بحث زلزله سال گذشته این موضوع را شاهد بودیم.

وی ابراز امیدواری کرد بتوان توانمندی‌های این استان را در سال 98 به خوبی معرفی و موانع سرمایه گذاری در استان را بر طرف کنیم و صدا و سیما در این زمینه نقش بسزایی دارد.

استاندار کرمانشاه همچنین به برگزاری جشنواره پویانمایی که سال آینده در کرمانشاه برگزار می‌شود اشاره کرد و افزود: سعی ما این است که با همکاری صدا و سیما با برگزاری این جشنواره یک نشاط اجتماعی و آرامش روانی را برای مردم استان بخصوص مناطق زلزله زده به ارمغان آوریم.

افشین امیری مدیر کل جدید مرکز کرمانشاه نیز از رسانه ملی به‌عنوان یکی از ارکان اصلی جامعه یاد کرد وگفت: شبکه زاگرس پتانسیل‌های خوبی در زمینه نیروی انسانی دارد و امیدوارم با همکاری همه عزیزان در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه و مسئولان استانی منشاء خدمات موثری در حوزه ای رسانه ای استان باشیم.

رحیمی مدیر کل سابق صدا و سیما ی مرکز کرمانشاه هم با بیان اینکه در زلزله سال گذشته نیروهای پرتوان صدا و سیمای مرکزکرمانشاه سهم به سزایی در انتشار اخبار زلزله و مخابره آن به کل کشور برعهده داشتند خاطرنشان کرد: با اطلاع رسانی به موقع صدا و سیما خیل عظیم کمک های مردمی و دولتی از سراسر کشور به سمت مناطق زلزله زده سرازیر شد و به سرعت رسیدگی به امور مردم در این مناطق آغاز شد.