جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مدیرکل صدای استان‌ها: «رادیو مهربانی» تداوم‌بخش پویش بهار مهربانی است - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیرکل صدای استان‌ها: «رادیو مهربانی» تداوم‌بخش پویش بهار مهربانی است

مدیرکل صدای استان‌ها: «رادیو مهربانی» تداوم‌بخش پویش بهار مهربانی است

 

مدیرکل صدای استان‌های رسانه ملی گفت: «رادیو مهربانی» پویش بهار مهربانی را از نوروز امسال در سطح رسانه ملی راه‌اندازی و در مناسبت‌های مختلف پیگیری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، وحید کمالی در حاشیه آغاز تولید و پخش برنامه‌های رادیو مهربانی در مرکز گلستان اظهار کرد: تصمیم گرفته شده با توجه به شرایط موجود در استان‌ها، کاری شبکه‌ای انجام شود.

وی افزود: بر این اساس بخشی از جدول پخش راديو در استان هاي كشور به موضوعات معین اختصاص می‌یابد و در همین راستا، رادیو مهربانی در مراکز استان‌ها فعال می‌شود.

مدیرکل صدای استان‌های رسانه ملی با بیان اینکه به این ترتیب هر مرکز یک برنامه تولیدی در قالب رادیو مهربانی خواهد داشت گفت: به این ترتیب 33 برنامه تولید می‌شود و حجم وسیعی از تولیدات از نیمه شعبان تا پایان ماه مبارک رمضان را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: این جدول پخش در مناسبت‌های دیگر و متناسب با شرایط موجود تغییر می‌کند.

کمالی با اشاره به ویژگی‌های رادیو مهربانی عنوان کرد: شرایط موجود و بروز سیل در استان‌های شمالی، غربی و جنوبی، موجب شده است پویش «بهار مهربانی» توسط رادیو مهربانی پیگیری شود و رسانه در راستای وظایف ذاتی خود، جریانی از مهر و محبت در بین اقشار مختلف مردم را پيگيري کند.