سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

مدیرکل صدا و سیمای آبادان: چهل سالگی انقلاب در صدا و تصویر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیرکل صدا و سیمای آبادان: چهل سالگی انقلاب در صدا و تصویر

مدیرکل صدا و سیمای آبادان: چهل سالگی انقلاب در صدا و تصویر

 

صدا و سیمای مرکز آبادان با تهیه و تولید 1700 دقیقه اثر فاخر فرهنگی - هنری چهل سالگی انقلاب را از امواج رادیو و قاب تلویزیون انعکاس می دهد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان در نشست با نمایندگان رسانه های حقیقی و مجازی از رسالت رسانه ملی در پرده برداری از نقشه های شوم دشمنان قسم خورده انقلاب و طراحان فتنه های داخلی و خارجی ضد مردم ایران گفت و افزود: بیان شرایط پیش و پس از انقلاب، محور کار مستند سازان، تهیه کنندگان و سایر برنامه سازان ما در 4 حوزه خبر، صدا، سیما و فضای مجازی قرار گرفته است.

 داریوش دبیقی با اشاره به برجسته سازی تقویت روحیه مطالبه گری جامعه در برنامه ها افزود: معرفی و عملکرد نخبگان علمی و پویندگان انقلاب شکوهمند اسلامی، روایتهایی از اماکن فرهنگی-تاریخی آبادان و خرمشهر به عنوان پایگاه های اصلی مبارزات انقلابی همراه با اجتماعات تاثیرگذار در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی در زمره تولیدات انقلابی ما قرار دارد.

 او گفت: در برنامه های گفت و گو محور نیز به بررسی و تحلیل نقش و حضور مبارزان و متفکران شاخص انقلاب اسلامی از جمله شهید مطهری و دکتر شریعتی در دانشکده نفت آبادان پرداخته خواهد شد.

عالی ترین مقام رسانه ملی در آبادان یادآور شد: بازخوانی زندگینامه، تبیین تفکرات و سبک زندگی شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم به عنوان یکی از ارزشمندترین دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی نیز در دستور کار برنامه سازان است.

 داریوش دبیقی از تولیداتی نظیر عکس نوشت، موشن گرافی و اینفوگرافی هم با موضوع چهل سالگی انقلاب خبر داد و تاکید کرد: برنامه سازان ما در حوزه های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی همواره پیام رسان آرمانهای انقلاب اسلامی هستند و در جشن چهل سالگی انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.