جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی : پخش بیش از 300 دقیقه برنامه در سفر رییس دستگاه قضا به استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی : پخش بیش از 300 دقیقه برنامه در سفر رییس دستگاه قضا به استان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی : پخش بیش از 300 دقیقه برنامه در سفر رییس دستگاه قضا به استان

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی عمکلرد حوزه های صدا ، سیما ، خبر و فضای مجازی را در جریان سفر آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه به استان آذربایجان شرقی تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، مهندس مرتضی صفری گفت : شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی با تولید و پخش133 دقیقه در قالب پلاتو ، خبر ، گزارش و مطلب  در برنامه های سحرلر، یک پیام یک ترانه، خانواده ، آخشاملار و یاشاسین جوانلیق سعی کرد برنامه های سفر هیات عالی قضایی به استان را به شکل مناسب پوشش دهد.

وی افزود :  شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم با پخش زنده دیدار با خانواده های شهدا، روحانیون و نخبگان به مدت 35 دقیقه ، پوشش زنده جلسه شورای اداری استان به مدت 50 دقیقه ، پوشش نشست خبری و تشریح گزارش سفر به مدت 17 دقیقه و پخش بیش از  100 مورد زیرنویس در اطلاع رسانی سفر و اخبار سفر ، جمعاً با پخش 102 دقیقه برنامه ، سفر رئیس قوه قضاییه به استان و برنامه های ایشان را تحت پوشش رسانه ای قرار داد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در تشریح عملکرد حوزه خبر نیز خاطر نشان کرد : معاونت خبر در کنار سایر معاونت های تولیدی با تهیه و پخش اخبار پیش ، حین و بعد از سفر ، گزارش و تفسیرهای خبری و اخبار مکتوب و... بیش از 68 دقیقه به سفر آیت الله رئیسی و هیئت بلند پایه قضایی به استان و موضوعات پیرامون آن پرداخت.

وی ادامه داد : پخش پیش خبر سفر رییس قوه قضائیه ، ارتباط تلفنی با رئیس کل دادگستری و اعلام برنامه های سفر ، پخش مصاحبه با آیت ا... رئیسی در فرودگاه شهید مدنی و تشریح برنامه های سفر یک روزه ، دیدار رئیس دستگاه قضا با صنعتگران و بازدید های ایشان از ماشین سازی ، بازار فرش و کیف و کفش تبریز ، دیدار خانواده معظم شهدا ، روحانیون و برگزیدگان استان آذربایجان شرقی با رییس قوه قضاییه ،تولید گزارش دیدار با قضات و شورای اداری ،  جلسه شورای عالی قضایی و مصاحبه پایانی سفر ، گزارش حضور معاونان و مشاوران قضایی قوه قضائیه در شهرستانها ،  مصاحبه با دادستان کل و رئیس دیوان عدالت اداری کشور ، گزارش افتتاح ها و رونمایی ها از پروژه های مختلف در تبریز و شهرستان ها و... ، تهیه و پخش زیرنویس های متعدد خبری ، پوشش لحظه ای اخبار سفر در شبکه های اجتماعی و انتشار مستمر اخبار در وب سایت خبرگزاری صدا و سیما از جمله رویدادهای خبری بود که معاونت خبر در طول این سفر به آنها پرداخت کرد.

مرتضی صفری در پایان اظهار کرد : تولید و انتشار گزارش خبری حضور رییس قوه قضائیه در استان و تشریح برنامه های سفر یک روزه ، طراحی بیش از 20 مورد عکس نوشت و فتوتیتر از رویدادهای سفر ، انتشارگزارش های تولیدی شبکه سهند در صفحات مجازی ، اطلاع رسانی ارتباط های مستقیم شبکه سهند از بازدید ها ، جلسات و دیدار های رییس قوه قضائیه نیز از جمله تمهیدات و عمکلرد فضای مجازی بود.