رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: برپایی نمایشگاه توانمندي ها و بازار فيلم گام مهمی برای کیفی‌سازی جشنواره تولیدات مراکز است - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: برپایی نمایشگاه توانمندي ها و بازار فيلم گام مهمی برای کیفی‌سازی جشنواره تولیدات مراکز است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: برپایی نمایشگاه توانمندي ها و بازار فيلم گام مهمی برای کیفی‌سازی جشنواره تولیدات مراکز است

 

برپایی نمایشگاه توانمندي ها و بازار فيلم  گام مهمی برای کیفی‌سازی جشنواره تولیدات مراکز است .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: برپایی نمایشگاه و بازار فيلم  برای نخستین بار در حاشیه جشنواره تولیدات مراکز، گام مهمی در شکوفایی استعدادهای مراکز صدا و سیماست.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، جشنواره، مهرداد عظیمی شنبه شب در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما که به میزبانی منطقه گردشگری چغاخور استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد اظهار کرد: مهمترین ظرفیت استان چهارمحال و بختیاری، سرمایه انسانی حاضر در این نقطه از ایران هستند.
وی افزود: در دوران پس از انقلاب به ویژه دفاع مقدس، مردمان این سرزمین در قالب عشایر همیشه سربلند و تیپ قمر بنی هاشم(ع) نقش‌آفرینی گسترده‌ای داشتند و بیش از 2 هزار شهید، 7 هزار جانباز و 700 نفر آزاده را تقدیم انقلاب کردند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور گسترده مردم این استان در بین مدافعان حرم خاطرنشان کرد: خدمت به مردم چهارمحال و بختیاری، افتخاری است که نصیب ما شده است.
وی ادامه داد: منطقه زاگرش یکی از بهترین نقاط جغرافیایی کشور محسوب می‌شود و ظرفیت‌های خدادادی عظیمی دارد که می‌توانند زمینه رونق صنعت گردشگری باشند.
عظیمی ضمن تشکر از معاونت امور استان‌های رسانه ملی به دلیل اعطای میزبانی جشنواره تولیدات مراکز به استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: این جشنواره فرصتی مناسب برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای حاضر در مراکز استانی است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، تشکیل نمایشگاه توانمندي ها و بازار فيلم را یکی از گام‌های مثبت در راستای ارتقا کیفی جشنواره دانست و گفت: این بازار برای نخستین بار است که در حاشیه جشنواره تولیدات مراکز برپا می‌شود.
وی تصریح کرد: ظرفیت‌های گردشگری و بومی استان چهارمحال و بختیاری هم در کنار این نمایشگاه عرضه می‌شوند که اقدام مثبتی خواهد بود.
عظیمی با بیان اینکه یکی از بهترین مناطق تفریحی چهارمحال و بختیاری برای میزبانی این جشنواره انتخاب شده است گفت: منطقه چغاخور یکی از ظرفیت‌های گردشگری استان به شمار می‌رود.