سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

مدیرکل مرکز زنجان از نگارش نهایی فیلنامه سریال فاخر زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری خبر داد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیرکل مرکز زنجان از نگارش نهایی فیلنامه سریال فاخر زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری خبر داد

مدیرکل مرکز زنجان از نگارش نهایی فیلنامه سریال فاخر زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری خبر داد

 

همزمان با خجسته میلاد باسعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر، مدیرکل و تنی چند از اعضاء شورای مدیران مرکز با خانواده های شهید راه علم دکتر مجید شهریاری و شهید مدافع حرم مرادخانی دیدار کردند .
مدیرکل مرکز در جمع خانواده شهید شهریاری، این شهید بزرگوار را نمونه کاملی از علم و تعهد دانست و گفت : امتداد حرکت علمی کشور در مسیر انرژی صلح آمیز هسته ای مرهون تلاش و ایثار ایشان است .
وی با تاکید بر معرفی زندگی و ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار به آحاد جامعه افزود: چندین گزارش فاخر خبری و کلیپی با عنوان مجید فرزند ایران درشبکه اشراق تولید و از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش شده است.
آقای لطیفی با اعلام اینکه تولید سریالی با موضوع زندگینامه شهید شهریاری در دستور کار شبکه استانی قرار دارد ، گفت: فیلنامه این سریال در حال نگارش می باشد و در این رابطه جلسات متعددی با مقامات استانی و سازمان انرژی اتمی برگزار شده و به جدیت در حال اقدام می باشد .
در این دیدارخانواده شهید شهریاری ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در تولید سریال و سایر برنامه های در خصوص با دکتر شهریاری و شناساندن ابعاد مختلف شخصیتی این شهید بزرگوار ، از توجه رسانه استانی به فرهنگ ایثار و شهادت تشکر کردند.
در ادامه مدیرکل با حضور در منزل شهید مرادخانی با خانواده این شهید مدافع حریم ولایت دیدار نمودند.
مدیرکل مرکز ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان مدافع حرم، این شهدا را الگوی کاملی برای تمام نسلها بیان کرد.
وی از صبر و صلابت همسر و فرزندان شهید بعنوان اسوه حسنه نام برد و افزود: حفظ آثار و تبیین زندگانی این شهید که نمونه ای ازخیل عاشقان مدافع حرم است وظیفه خطیری بر دوش رسانه ملی است و امیدواریم با دعای خیر خانواده ای معظم شهدا بتوانیم این رسالت مقدس را بخوبی به مرحله انجام برسانیم.