جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مدیر روابط عمومی معاونت استان‌ها خبر داد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیر روابط عمومی معاونت استان‌ها خبر داد

آمادگی کامل مراکز استانی صداوسیما برای برگزاری جلسات علنی مجلس به صورت تله کنفرانس

مدیر روابط عمومی معاونت امور استان‌های رسانه ملی گفت: مراکز استانی صداوسیما تمام امکانات فنی و پشتیبانی لازم را برای برگزاری جلسات علنی مجلس به صورت تله کنفرانس تلویزیونی برای نمایندگان محترم فراهم کرده‌اند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، سید هادی شریف‌زاده با اشاره به شرایط حال حاضر کشور در پی شیوع بیماری کووید - ۱۹ اظهار کرد: نظر به اهمیت و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، برگزاری بسیاری از جلسات حضوری در سطح کشور به صورت موقت متوقف شده‌ است که از آن جمله می‌توان به جلسات علنی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.
وی افزود: با توجه به طولانی شدن این روند و لزوم همفکری نمایندگان و برگزاری جلسات قوه مقننه، مقرر شده است این جلسات به صورت تله کنفرانس برگزار شوند.
مدیر روابط عمومی معاونت امور استان‌های رسانه ملی خاطرنشان کرد: بر این اساس تمهیدات لازم در صدا و سیمای مراکز استانی برای برگزاری جلسات مذکور اندیشیده شده است.
وی از آمادگی کامل مراکز صدا و سیما برای برگزاری جلسات علنی مجلس به صورت تله کنفرانس خبر داد و گفت: مراکز خوزستان، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان رضوی و کرمانشاه به عنوان استان‌های معین، میزبان نمایندگان مجلس استان‌های همجوار هستند تا این ارتباط زنده تله کنفرانسی را با صحن علنی مجلس برقرار کنند.
شریف‌زاده عنوان کرد: این مراکز که میزبان نمایندگان مجلس هستند با آماده‌سازی سالن جلسه بر اساس توصیه‌های بهداشتی و طراحی و نسب دوربین واحد سیار و تجهیزات لازم در این خصوص آمادگی کاملی برای برگزاری جلسات دارند.
وی با بیان اینکه طی دو روز گذشته و در دو مرحله با حضور نمایندگان محترم تست‌های لازم برای برگزاری این جلسات انجام شده است گفت: همه پیش‌بینی‌های فنی لازم با همکاری معاونت توسعه و فناوری رسانه برای ارسال امن و مطمئن سیگنال به جام جم در بستر فیبر نوری و از آنجا به صحن علنی مجلس صورت گرفته است.