جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مدیر پژوهش صدا و سیمای مرکز سمنان منصوب شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیر پژوهش صدا و سیمای مرکز سمنان منصوب شد

مدیر پژوهش صدا و سیمای مرکز سمنان منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان با حکم محمد منتظر حجت مدیر کل این مرکز و با حضور رضا امیر احمدی مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظر سنجی سازمان ، موسوی مدیر پژوهش و نظر سنجی استان ها و تعدادی از معاونین و همکاران مرکز ، خانم فاطمه قربانی بعنوان مدیر جدید پژوهش مرکز سمنان منصوب شد.

در ابتدای این مراسم منتظر حجت مدیر کل مرکز ضمن مهم دانستن امر پژوهش بعنوان عامل اصلی رشد و توسعه در کشور های پیشرفته گفت : سازمان های پیشرو و رهبر به امر پژوهش توجه خاصی دارند و واحد پژوهش صدا و سیما هم بصورت فعال و برنامه ریزی شده خوراک لازم را برای معاونت های صدا ، سیما و خبر فراهم می کند تا تاثیرعملکرد رسانه را در عرصه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی نظیر انتخابات گذشته ، راهپیمایی های 22 بهمن ، روز قدس و دیگر مناسبت ها افزایش دهد .

در ادامه  امیر احمدی مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظر سنجی سازمان عملکرد واحد پژوهش صدا و سیمای مرکز سمنان را در نظر سنجی اخیر انتخابات ریاست جمهوری در استان بسیار خوب و قابل قبول ارزیابی کرد.

در این مراسم همچنین از خدمات چندین ساله سرکار خانم اعظم طاهریان مدیر پیشین پژوهش مرکز که به افتخار بازنشستگی نایل آمده تقدیر شد.