جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

مدیر کل شبه قاره و شرق آسیا با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در رسانه استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیر کل شبه قاره و شرق آسیا با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در رسانه استانی

مدیر کل شبه قاره و شرق آسیا با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در رسانه استانی

 

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی تأکید کرد: رصد و برنامه سازی در رادیوهای برون مرزی مرکز خراسان رضوی از جمله اولویت های نظارتی مرکز است.
محسن نصر پور در دیدار مدیر کل شبه قاره و شرق آسیا در صدا و سیمای مرکز با اشاره به سیاست های کلان نظام مبنی بر تکریم مهاجرین و اتباع خارجی و ضرورت ارائه مضامین اسلامی و روشنگری از رادیوهای برون مرزی افزود: شناخت مخاطبان و پاسخ مطالبات معرفتی آنان در کشور افغانستان ضرورتی اجتناب نا پذیر است لذا استفاده از منابع پژوهشی حوزه ستادی در غنای برنامه سازی بسیار مؤثر است.
وی مرتفع شدن برخی از مشکلات همکاران اتباع در رادیو دری از جمله بودجه، امکانات و فضای کار را یاد آور شد و گفت: همیاری اداره کل حوزه شبه قاره و شرق آسیا و صدا و سیمای مرکز قطعاً در پیشبرد اهداف تعیین شده کارگشاست.
نصر پور همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از شهدای مدافع حرم در مشهد ساکن بوده اند تلاش شده رسانه انعکاس دهنده مجاهدت های این رزمندگان در دفاع از عتبات عالیات و حرم های شریف اهل بیت (ع)، یادواره این عزیزان و مراسم ویژه آنان باشد.
مدیر کل شبه قاره و شرق آسیا هم با قدر دانی از حمایت های همه جانبه مرکز خراسان رضوی نسبت به رادیوهای برون مرزی به ویژه رادیو دری توجه به ساختارهای جدید و تحول در محتوای تولید را جزو راهبردهای اجرایی این حوزه عنوان کرد و حمایت بیش از پیش صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی را خواستار شد.
نوروزی همچنین در خصوص هر گونه مساعدت در جهت ارتقای کیفی برنامه های رادیو دری مرکز خراسان رضوی اعلام آمادگی کرد.