سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

مدیر کل صدای استان ها منصوب شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیر کل صدای استان ها منصوب شد

مدیر کل صدای استان ها منصوب شد

مدیر کل صدای استان ها منصوب شد

با حکم معاون امور مجلس و استان ها "زعفر مراغه ای" به سمت مدیر کل صدای استان ها منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها،حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در این حکم با اشاره به سوابق اجرایی و تخصصی مراغه ای، تلاش برای حاکمیت دین، اخلاق، امید و آگاهی در شکل و محتوای برنامه ها را برای تقویت سبک زندگی اسلامی، ایرانی یادآور شده است.

معاون امور مجلس و استان ها همچنین مهندسی و مدیریت پیام مبتنی بر ماموریت های اصلی شبکه های استانی با بهره گیری از فرهنگ و هویت اسلامی، ایرانی و بومی، بهره گیری از مزیت های نسبی مراکز استان ها در مدیریت کنداکتور با درنظر گرفتن تعهد تولید و پخش برای افزایش ضریب نفوذ رسانه، رشد ارتقا محتوایی در تولیدات رادیو و برنامه ریزی محتوایی به ویژه نظارت و ارزیابی برنامه های مراکز را از مهمترین ماموریت های اداره کل صدای استان ها بیان کرده است.

موسوی مقدم در پایان ضمن قدردانی از تلاش های ابوالفضل معصومی فر مدیرکل پیشین صدای استان ها موفقیت زعفر مراغه ای در اداره کل صدای استان ها را مستلزم همدلی و همراهی کارکنان و بکارگیری توان ستاد و مراکز بیان کرده است.

زعفر مراغه ای کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی را در کارنامه تحصیلی خود دارد.

وی تهیه کننده رادیو و پیش از این در سمت هایی چون مدیر رادیو مهاباد، مدیر رادیو کردی در معاونت برون مرزی، مدیر هماهنگی و پشتیبانی صدای استان ها، قائم مقامی مدیران کل مراکز خراسان جنوبی و ایلام و مدیریت ارزیابی مرکز سیمای استان ها فعالیت کرده است.