جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام تشریح کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام تشریح کرد

برنامه های رادیو و تلویزیونی مرحله دوم انتخابات

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : رسانه استانی با برگزاری جلسات مختلف کارشناسی و در نظر گرفتن نیروی انسانی و تجهیزات برای پوشش مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل دارد .

علیرضا شیروی با اشاره به طراحی برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام در قالب 2 مرحله تشریحی  ( تبیینی ) و  تهییجی ( تبلیغی ) گفت : در مرحله تشریحی و تبیینی که تا سوم اردیبهشت ادامه دارد در قالب برنامه های گفتگو محور ، پخش گزارش های ویژه در برنامه های پر مخاطب ، پخش برنامه های مستند ، ترکیبی و استفاده از قالب های جدید برنامه سازی و پخش اخبار و اطلاعیه های منابع رسمی ( ستاد انتخابات و هیئت نظارت ) ، مهمترین اخبار ، موضوعات و محورهای مرتبط با انتخابات  پخش می شود .

وی تصریح کرد : مرحله تهییجی و تبلیغی از چهارم تا نهم آغاز می شود و برنامه ریزی برای پخش برنامه های گفتگو محور با استفاده از ظرفیت برنامه های پر مخاطب ، پخش تیزرهای انتخاباتی با محوریت اهمیت مقوله انتخابات، مشارکت حداکثری ، تبیین اولویت های استان و تبیین اهمیت شعار سال در برنامه های انتخاباتی مهمترین رویکرد محور این مرحله است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین  با اشاره به انعکاس اخبار و رویدادهای انتخابات در بخش های خبری صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: در روز انتخابات هم علاوه بر اطلاع رسانی مستمر و طراحی چند بخش ویژه خبری در ساعات مختلف ، اخبار و اطلاعات مربوط به انتخابات ، حوزه های رای گیری ، اهمیت انتخابات و ... در برنامه های زنده خبری و تولیدی منعکس می شود .

شیروی  تاکید کرد : تبیین اهمیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی ، اهمیت مسئولیت اجتماعی مردم در اداره امور کشور ، تاثیر مشارکت و حضور آگاهانه مردم در انتخابات بیان دغدغه ها ، انتظارات و مطالبات مردم از نمایندگان مجلس و تبیین اهمیت قانونگذاری به عنوان یکی از وظایف اصلی مجلس از مهمترین محورهای صدا و سیمای مرکز ایلام در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی  است .