جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مدیر کل و معاونین صدا و سیما به مناسبت سال نو با امام جمعه قزوین دیدار کردند - صفحه محتوایی خبر

 

 

مدیر کل و معاونین صدا و سیما به مناسبت سال نو با امام جمعه قزوین دیدار کردند

مدیر کل و معاونین صدا و سیما به مناسبت سال نو با امام جمعه قزوین دیدار کردند


حجت الاسلام والمسلمین عابدینی ضمن تبریک سال نو  گفت : تقارن بهار معنویت با ماه های رجب و شعبان را به فال نیک می گیریم چرا که رجب و شعبان مقدمه ای برای درک لیله القدر است  .
نماینده ولی فقیه در استان گفت : وظیفه صدا و سیما است  تا اهمیت  شب های قدر را برای مردم اطلاع رسانی  کند تا به خوبی این شب های عزیز را درک کنند .
امام جمعه قزوین با بیان اینکه بر پایی نماز راه کار جلوگیری از ناشایستگی هاست گفت: اقامه نماز بسیار با اهمیت است و بی عدالتی ها به حیثیت نماز لطمه وارد می کند .
وی گفت : صدا و سیما یکی از سازمان هایی است که می تواند در زمینه فرهنگ برپایی نماز به خصوص نماز جمعه برنامه سازی  و مردم را به این امر مهم ترغیب نماید .
وی گفت : نقش صدا و سیما در هر زمینه ای از جمله شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است می تواند تعیین کننده باشد.
معصومی فر مدیر کل صدا و سیما مرکز قزوین هم گفت : بخشی از برنامه های تولیدی قبل از ایام تعطیلات و برخی هم مانند برنامه های زنده و اخبار لحظه به لحظه در ایام نوروز  به صورت زنده پخش می شد .
وی با اشاره به اینکه سال 96 سال پر فراز و نشیبی برای استان ما و همچنین کشور بود گفت : بدعهدی دشمنان و تداوم خصومت بیگانگان به خصوص امریکا را سپری کردیم .
وی گفت در حوزه رسانه و فرهنگ تلاش های بسیار جدی شده تا اراء وافکار مردم مسلمان را تغییر دهند .
به گفته ی مدیر کل صدا و سیما در بخش ماهواره بیش از 157 ماهواره فارسی زبان فعالیت می کنند که عمده سرمایه گذار آنها صهیونیست ها هستند که 24 ساعته افکار مردم را بمباران می کنند تا باورهای اعتقادی را از مردم بگیرند و باورهای خود را به انها القا کنند .
وی گفت : کسانی که با این رسانه های بنیان کن مقابله کنند تعداد اندکی هستند که آنها هم ظاهرا توان مقابله را ندارند مگر با یاری و اراده خدا بتوانیم در برابر این سیل بنیان کن مقابله کنیم .