جهش تولید | شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

مراحل ساخت هفتمین تله فیلم مرکز اصفهان به پایان رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراحل ساخت هفتمین تله فیلم مرکز اصفهان به پایان رسید

مراحل ساخت هفتمین تله فیلم مرکز اصفهان به پایان رسید

 

هفتمین تله فیلم صداوسیمای مرکز اصفهان با عنوان"برگه بدون نام" برای پخش از شبکه های سراسری آماده شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در بازدید از روند ساخت تله فیلم" برگه بدون نام" با بیان اینکه در چند ماه اخیر شاهد تولید برنامه های فاخر در شبکه استانی هستیم و توانمندی مرکز اصفهان در تولید برنامه های نمایشی قابل تحسین است گفت: موضوع این تله فیلم در خصوص خطرات فضای مجازی برای دختران است و از ویژگی های این فیلم داستانی استفاده از تیم برنامه ساز کاملا اصفهانی است که همه تحصیل کرده رشته فیلم سازی و کارگردانی هستند و استفاده از  چهره جدید بازیگر نوجوان است.

عبدالحسینی با اشاره به اینکه تولیدات و سریال های فاخر که به دست عوامل با تجربه ساخته می شود پر مخاطب و تاثیر گذار هستند، همکاری نزدیک صداوسیما و نیروی انتظامی را بسیار مفید دانست و بر لزوم استفاده از پرونده های حقیقی عبرت آموز در عرصه فیلم سازی تاکید کرد و از عوامل برنامه ساز خواست تا در تولید سریال های جدی به ویژه پلیسی، ایده های امید بخش و طنز را وارد کنند تا فیلم ها یکدست و خشونت گرا نباشد.

این تله فیلم 80 دقیقه ای روایت داستان دختری است به نام ندا که یک دانش آموز نخبه است و در یک خانواده ای بزرگ شده که پدر و مادرش پزشک هستند.آنها به دخترشان لحظه ای اعتماد نمی کنند و هیچ کاری را به او نمی سپارند. وی برای اثبات خود به سمت چند دختر جسور مدرسه می رود و با انها دست به کار های خطرناکی میزنند و با همکلاسی های خود گروهی را در تلگرام ایجاد میکند و قرار و صحبت هایشان را در آن گروه به اشتراک می گذارند. آنها نمی توانند هنگام ورود به مدرسه گوشی خود را همراه خود به داخل مدرسه ببرند به همین دلیل گوش هایشان را به پسری که در فروشگاه مجاور مدرسه کار می کند تحویل می دهند تا برایشان نگه دارد و آن پسر و دوستش گوشی دختران را ...

تله فیلم"برگه بدون نام"با همکاری پلیس فتا و یگان ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان به تهیه کنندگی سلمان زین العابدینی، نویسنده وکارگردان یاسر پارسا، دستیار کارگردان بهناز مرادی، مدیرتولید متین فروزمند و امیر بهشتی، مدیر تصویر برداری محمد علی قمیان، صدابردار مهران ثابتی فرد، ناظر کیفی، مشاور فیلمنامه سید حمیدرضا هدایی و به سفارش سیمای استان ها در مرکز اصفهان تولید شد و به زودی از شبکه های سراسری و شبکه اصفهان پخش می شود.