سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

مراسم تودیع مدیرکل سابق مرکز لرستان برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تودیع مدیرکل سابق مرکز لرستان برگزار شد

در مراسمی با حضور قائم مقام معاون امور استان های صدا و سیما بازوند به عنوان سرپرست جدید صدا و سیمای مرکز لرستان معرفی و از زحمات کمری مدیرکل سابق مرکز لرستان قدردانی شد .

در این مراسم قائم مقام معاون امور استان های صدا و سیما موفقیت های مرکز لرستان را مرهون تلاش کارکنان و هنرمندان استان دانست و گفت: مرکز لرستان در همه عرصه ها جزء مراکز پیشتاز است . موسوی زاده با اشاره به تقابل استکبار جهانی با نظام اسلامی، علت اصلی این تقابل را تاثیر گزاری پیام انقلاب اسلامی در منطقه و جهان دانست و افزود: به همین علت نظام سلطه برای جلوگیری از انتشار پیام جمهوری اسلامی در بیداری مردم منطقه و جهان، بدنبال قطع و حذف شبکه های ماهواره ای جمهوری اسلامی در فضای رسانه ای جهان است .

 سهرابی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیمای جمهوری اسلامی با اشاره به بهره مندی رسانه ملی از نیروهای متعهد و متخصص در عرصه برنامه سازی و تولید محتوا گفت: امروز شبکه های رادیویی و تلویزیونی جمهوری اسلامی مرجع تحلیل ها و کسب خبر شخصیت های سیاسی بین المللی و رسانه های فرا منطقه ای است .

مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز لرستان هم افزایش پوشش شبکه های یک، دو، سه و استانی به 99 درصد و افزایش تعداد فرستنده های تلویزیونی از 320 فرستنده تلویزیونی با 120 ایستگاه به 1300 با 275 ایستگاه دیجیتال و آنالوگ و پوشش دیجیتالی 20 شبکه تلویزیونی و 20 شبکه رادیویی در 80 درصد جمعیت استان را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه فنی برشمرد.

 کمری همچنین کسب رتبه های برتر در حوزه خبر، صدا، سیما و تولید مجموعه های تلویزیونی، مستند و تله فیلم را از دیگر اقدامات این مرکز برای معرفی جاذبه های تاریخی مذهبی و فرهنگی استان عنوان کرد .

بازوند سرپرست جدید صدا و سیمای مرکز لرستان هم استفاده از نظر کارشناسان حوزه و دانشگاه برای تقویت محتوایی برنامه های صدا و سیما را از اولویت های کاری خود اعلام کرد.

alt

alt