جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز سیمای استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز سیمای استان ها


تولیدات مراکز استان ها باید رنگین کمانی از فرهنگ و هویت اسلامی، ایرانی و بومی، محلی برای اشاعه فرهنگ و رفتارهای دلنشین اخلاقی و دینی این مرز و بوم بر مبنای حاکمیت دین، اخلاق، امید و آگاهی باشد.

معاون امور استان های صدا و سیما در جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز سیمای استان ها با بیان این مطلب، نقش رسانه ملی را به عنوان قاصد امین و راوی انقلاب اسلامی دارای جایگاه تعیین کننده دانست و افزود: امروز به لطف الهی و در پرتو تلاش های بی دریغ مدیران و همکاران مراکز استان ها ظرفیت و توانمندی های آنان از تراز قابل احترامی برخوردار است.

کیومرث طهماسبی با اشاره به ظرفیت های قابل توجه در مراکز بر نقش مرکز سیما به عنوان مرکز هدایت و کنترل برنامه سازی مراکز تاکید کرد و افزود: مرکز سیما باید بتواند با بکارگیری بایسته همه هنرمندان استان ها عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جذب حداکثری را در سرلوحه امور خود قرار دهد و در این جهت هیچ هنرمندی نباید از شمول این مهم خارج بماند.

alt

معاون امور استان های سازمان صدا و سیما یکی از اقدامات مهم حوزه امور استان ها را راه اندازی شبکه شما بیان کرد و گفت: شبکه شما امروز به عنوان چشم بینا و زبان گویای مردم ایران زمین در میان مخاطبان جایگاه برجسته پیدا کرده است و مراکز باید برای غنا بخشی به این شبکه برنامه های ممتاز تهیه کنند.

کیومرث طهماسبی در ادامه با قدردانی از خدمات حبیب الله مازندرانی در مدت تصدی ریاست مرکز سیمای استان ها گفت: با ارتقاء سطح تشکیلات اداری سیمای استان ها از اداره کل به مرکز آقای مازندرانی با برنامه ریزی مناسب ضمن رعایت اصل کیفیت به لحاظ کمی نظیر اقدامات موثری را به سرانجام رساندند به طوری که امروز در پایان ماموریت شان اقدامات ایشان مورد رضایت مدیران ارشد سازمان و برنامه سازان حوزه استان هاست.

طهماسبی همدلی و همراهی با مراکز را رمز موفقیت مازندرانی بیان کرد و تصریح نمود: با این تلاش امروز شاهد دستاوردهای مثبتی در برنامه سازی حوزه استان ها در راستای اهداف رسانه ملی هستیم.

وی حضور آقای محمدیان در مرکز سیمای استان ها را فرصت ارزشمندی برای برنامه سازان حوزه استان ها بیان کرد و افزود: با توجه به اشراف آقای محمدیان در حوزه های فرهنگی  و رسانه ای و مرتبه علمی ایشان انتظار می رود شاهد تعالی روز افزون مرکز سیمای استان ها باشیم.

بنا بر این گزارش در ادامه این مراسم حبیب الله مازندرانی رئیس سابق مرکز سیمای استان ها ضمن قدردانی و سپاس از همکاری معاون امور استان ها، مدیران کل مراکز، مدیران و همکاران مرکز سیمای استان ها موفقیت های به دست  آمده را حاصل رفاقت، همدلی و تلاش همه همکاران بیان کرد.

حسین محمدیان نیز در این مراسم با قدردانی از اعتماد معاون امور استان ها اظهار امیدواری کرد: با نشاط کاری و همکاری مجدانه همه همکاران شاهد تعالی مرکز سیمای استان ها باشیم.

حسین محمدیان دارای تحصیلات حوزوی و پژوهش گر ارشد صدا و سیماست. که مقالات و تحقیقات متعددی از وی در جراید و نشریات پژوهشی منتشر شده است. مدیرکلی صدا و سیمای مرکز قزوین، مدیرعاملی انتشارات سروش و مدیرگروه معارف شبکه تهران بخشی از سوابق مدیریتی ایشان  است.

گفتنی است: حبیب الله مازندرانی رئیس پیشین مرکز سیمای استان ها در حکمی از سوی علی دارابی معاون سیمای سازمان صدا و سیما به سمت مدیر شبکه تماشا منصوب شده است.

alt