سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل صدا و سیمای قزوین برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل صدا و سیمای قزوین برگزار شد

در مراسمی با حضور مقامات کشوری و لشکری استان قزوین، ابوالفضل معصومی فر که با حکم رئیس سازمان صدا و سیما به سمت مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین منصوب شده بود، معرفی شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی به نقش شبکه های استانی در تعمیق ارزش های دینی و فرهنگی اشاره کرد و گفت: امروز سپهر رسانه ای کشور بواسطه ی فعالیت ارزشمند و گسترده ی شبکه های استانی در آستانه ی بلوغ و شکوفایی است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در ادامه به تهدیدات و جنگ رسانه ای دشمنان انقلاب اشاره کرد و افزود: امروز استکبار جهانی با  بهره گیری از شبکه های رسانه ای، تعالی بشر، ارزش های انسانی و معنویت را هدف گرفته که در چنین فضایی، رسانه ی ملی با ابتکار خود توانسته است شبکه های برون مرزی را راه اندازی کند که دین، اخلاق، امید و آگاهی را به مخاطب عرضه می کنند و در فضای چند صدایی رسانه ای جهان می بینیم که مخاطب، شبکه های اخلاق محور جمهوری اسلامی را به دیگر شبکه ها ترجیح می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در ادامه به نقش رسانه در مناسک سازی اشاره و تصریح کرد: اجتماعات بزرگ و عزاداری های مذهبی که جریان سازی عظیمی در حوزه ی فرهنگ محسوب می شود از مهمترین مصادیق مناسک سازی رسانه ی ملی است که اوج آن را در مراسم اربعین حسینی شاهد بودیم.

معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی در خاتمه ضمن قدردانی از خدمات صادقی جهانی، ابوالفضل معصومی فر را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین معرفی کرد.

ابوالحسن صادقی جهانی مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز قزوین هم در ابتدای این مراسم خدمت به مردم را توفیق و نعمت الهی دانست و از تلاش های همکاران در طول دوره ی خدمت تشکر و قدردانی کرد.

معصومی فر مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین هم در ادامه ضمن تشکر و قدرانی از اعتماد رئیس و معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی، به پیشینه ی تاریخی، علمی، فرهنگی و هنری استان قزوین اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد صدا و سیمای مرکز قزوین بتواند از این پتانسیل برای تولید برنامه های فاخر بیش از پیش بهره ببرد.

در پایان این مراسم از صادقی جهانی مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز قزوین تجلیل شد.

گفتنی است معصومی فر که اهل قزوین و مدتی مدیرکل صدا و سیمای آن استان بوده است از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به شمار می رود. وی از سال 89 تاکنون مدیر کل صدای استان ها بود و مدیرکلی مراکز آبادان و کیش بخش دیگری از کارنامه مدیریتی وی در رسانه ملی محسوب می شود.

alt

alt