سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز بوشهر

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز بوشهر

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز بوشهر

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با حضور حجت الاسلام موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی و مسئولین استان برگزار شد.

معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیما در این مراسم هدفمندی، مخاطب گرایی مشارکت جویی و خدمتگزاری را از اهداف اصلی شکل گیری شبکه های استانی عنوان کرد و گفت: هدف شبکه های استانی نگاه رسانه ای صرف نیست بلکه هدف این است که در کنار مردم و همگام با آنها برای خدمت رسانی به آنان تلاش کند.

حجت الاسلام موسوی مقدم افزود: به همین منظور شبکه های استانی باید با جامع نگری به معرفی تمام ظرفیت های اقتصادی فرهنگی اجتماعی علایق مذهبی و شخصیت های استانی بپردازد. وی با تاکید بر خدمات محور بودن رسانه اضافه کرد رسانه باید پا به پای مردم با عواطف احساسات و نیازهای واقعی مردم همگام و همراه باشد و اگر مردم احساس کنند رسانه به نیازهای آنها پاسخ می گوید با رسانه همفکر و همدل خواهند بود.

معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیما گفت: رسانه به عنوان زبان گویا چشم بینا و گوش شنوای مردم باید خواسته ها و نیازهای مردم را به مسئولان انتقال دهند. وی با بیان اینکه اکنون رسانه های بیگانه نه در جایگاه رقیب بلکه در جایگاه دشمن تمامی تهاجم خود را علیه ارزش های دینی اعتقادی اخلاقی و فرهنگی مردم به کار گرفته اند تصریح کرد؛ در این فضا رسانه ها باید هدفمند و با توجه به نیاز مخاطبان و بهره مندی از مشارکت آنان برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

استاندار بوشهر نیز در این مراسم با اشاره به فضای رفاقت و همدلی موجود میان مردم و مسئولان استان گفت:

صدا و سیمای مرکزی بوشهر کارنامه درخشانی در معرفی فرهنگ بومی ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس و استعمار ستیزی مردم بوشهر در تاریخ معاصر دارد. آقای سالاری با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در امسال افزود: رسانه استانی باید با حفظ بی طرفی فضا را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم سازد.

آقای لاوری مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز با اشاره به افزایش قابل توجه میزان مخاطبان و رضایت مندی آنان از شبکه استانی افزود: در طول این سال ها تلاش کردیم با همکاری کارکنان صدا و سیمای مرکز بوشهر علاوه بر معرفی توانمندی های استان با حضور در مناطق محروم و بیان خواسته ها و نیازهای آنان برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

 

آقای ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز گفت: تلاش می کنیم با بهره گیری از راهنمایی های اقشار مختلف مردم و روحانیون ظرفیت های بومی و استانی را بهتر معرفی کنیم و فرهنگ بومی و محلی را با فرهنگ ملی پیوند دهیم. وی برنامه ریزی برای ایجاد نشاط دینی، معنوی، انقلابی و افزایش ضریب نفوذ شبکه استانی در دو بعد سخت افزاری و نرم افزاری را از اهداف و برنامه های اصلی خود عنوان کرد.