سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز کرمان

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز کرمان

مراسم تکریم و معارفه مدیران کل مرکز کرمان

با حکم دکتر محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما، احمد علیرمضانی به مدت 3 سال به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها این حکم در مراسمی با حضور مسئولان ارشد استان کرمان و میهمانانی از سازمان صدا و سیما ابلاغ شد.

در این مراسم آیت الله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمان از زحمات رسانه ملی و تمام کارکنان آن به خصوص در استان کرمان قدردانی کرد و گفت: رسانه ملی مسئولیت های سنگینی دارد و در کنار اطلاع رسانی درخصوص مسائل روز و افزایش امید و آگاهی ، باید برای افزایش وحدت و انسجام دینی و ملی در جامعه بیش ازپیش تلاش کند و ما خوشبختانه شاهد این تلاش ها از جمله در صدا و سیمای مرکز کرمان هستیم . آیت الله جعفری افزود ما با وحدت پیروز شدیم و باید این وحدت را حفظ کنیم و حق نداریم حرفی بزنیم که به وحدت شیعه و سنی خلل وارد شود. نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به سوابق درخشان آقای علیرمضانی در فعالیت های رسانه ای داخل و خارج از کشور، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

آقای علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان هم دراین مراسم ضمن تشکر از ریاست سازمان صدا و سیما که مدیر بومی برای مرکز کرمان انتخاب کرده است، گفت : صدا و سیما مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارد و باید در مسیر هدایت جامعه ، حفظ وحدت، افزایش اعتماد عمومی ، ترویج روحیه کار و تلاش، افزایش دین مداری در جامعه و انعکاس خدمات نظام و دولت ، حرکت تاثیرگذار خود را ادامه دهد .

استاندارکرمان همچنین با اشاره به ظرفیت های غنی استان کرمان در زمینه اقتصاد، صنعت، کشاورزی و از همه مهمتر سرمایه های انسانی تاکید کرد باید برای به فعلیت رساندن این ظرفیت ها تلاش کنیم و مطمئنا با هوشمندی مدیرکل جدید و همکاران سخت کوش ایشان در صدا و سیمای مرکز کرمان، شاهد تداوم موفقیت های رسانه استانی در این زمینه ها خواهیم بود .

آقای مراغه ای مدیرکل صدای استان های سازمان صدا و سیما هم در این نشست گفت: با توجه به ارزیابی های منظم تهران، صدا و سیمای مرکز کرمان در بین 33 مرکز کشور از جایگاه خوب و کارنامه ویژه و قابل تقدیری برخوردار است و این نتیجه کار، تلاش و همدلی کارکنان و مدیریت مرکز کرمان است . آقای مراغه ای افزود: عزاداری های پرشور محرم و صفر و جمع خوانی های قران که در ماه مبارک رمضان در کرمان برگزار می شود همیشه جزو بهترین و شکوهمندترین آئین های برگزار شده در کشور است و پخش مستقیم آنها مورد توجه شبکه های داخلی و خارجی قرار میگیرد .

آقای احمد علیرمضانی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان هم از آقای سرافراز به سبب اعتمادشان به وی و مجموعه صدا و سیمای مرکز کرمان تشکر کرد و گفت: استان پهناور و زرخیز کرمان مستحق خدمات بیشتر و ارزنده تری است و با توجه به اینکه نیروهای متخصص و متعهدی در این مرکز مشغول هستند خدمات رسانه ای بهتری می توان به مردم استان ارائه داد.

وی گفت: مهمترین وظیفه ما معرفی درست و کامل استان کرمان است و وجود سرمایه های گرانقدر انسانی ، سوابق درخشان استان در عر صه های انقلاب و دفاع مقدس و ظرفیتهای غنی اقتصادی ، فرهنگی ، علمی و اجتماعی این رسا لت را سنگین تر می کند . آقای علیرمضانی همچنین از مسئولان استان خواست تا به صدا و سیمای مرکز کمک کنند تا بتوان بهتر و بیشتر به استان خدمت کرد .

دراین مراسم همچنین از زحمات اقای ابوالحسن صادقی جهانی مدیرکل پیشین صدا و سیمای مرکز کرمان  تقدیر شد .

احمد علیرمضانی دکترای حقوق دارد و علاوه بر سابقه تدریس در دانشگاه ، سال ها در پست مدیریت رادیو شهری رفسنجان ، معاونت صدای مرکز کرمان و مدیریت دفتر نمایندگی صدا و سیما در بیروت فعالیت کرده است. وی جزو آزادگان سرافراز است که بیش از هفت سال از دوران جوانی خود را در زندان های مخوف رژیم بعثی عر اق گذرانده است .