جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکزگیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکزگیلان

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکزگیلان

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون  امور مجلس و استان های رسانه ملی و مسئولان استانی دکتر علی طلوعی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معرفی و از خدمات و زحمات 8 ساله محسن نصرپور قدردانی شد .

معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی در این مراسم شبکه های استانی را که در دنیا بی نظیر و منحصر به رادیو و تلویزیون ایران است ابزاری مناسب برای معرفی سرمایه های فرهنگی ، هنری، تاریخی و مذهبی دانست و گفت: سرمایه های فرهنگی هر استان بیانگر سابقه ارزشمند کشورمان هستند که باید با نمایش در رسانه ملی به آیندگان شناسانده شود .

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در ادامه از موفقیت صدا و سیمای مرکز گیلان در معرفی شایسته سرمایه های فرهنگی این استان قدردانی کرد . وی به همت رسانه ملی برای دیجیتالی کردن سیگنال رسانی بدون تحمیل بار اعتباری به دولت و مجلس اشاره و خاطر نشان کرد : در حال حاضر 90 درصد پوشش رسانه ای استان گیلان دیجیتالی است.

استاندار گیلان نیز در این مراسم از تلاش های مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز گیلان در ارتقای آگاهی، تحقق اهداف دولت و تعامل با مدیران استان قدردانی کرد و همراهی رسانه استانی را در مواقع بحرانی همچون سیل و خشکسالی سال های اخیر بسیار موثر دانست .

محمد علی نجفی با تاکید بر رویکرد فرا استانی و فرا مرزی رسانه ملی در استان ها گفت: رسانه ملی باید با ارایه برنامه های پر محتوا سفیر و معرف شایسته استان زیبای گیلان باشد .

محمد حسین قربانی رییس مجمع نمایندگان استان نیز در این مراسم گفت : استکبار جهانی امروز از رسانه برای وارونه جلوه دادن حقایق جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند از این رو رسانه های کشور و در راس آنها رسانه ملی در صف مقدم دفاع از ارزش های ایران اسلامی هستند .

نصرپور مدیر کل سابق مرکز گیلان نیز در این مراسم ضمن ارائه عملکرد 8 ساله، کسب رضایت مردمی را بزرگترین موفقیت رسانه استانی دانست .

دکتر علی طلوعی هم در این مراسم مهمترین ملاک ارزیابی رسانه را میزان مقبولیت و ارتباط مخاطب با رسانه دانست و گفت: تلاش می کنیم رسانه را به پیوست فرهنگی توسعه این استان تبدیل کنیم .

طلوعی متولد 1350 و درارای دکترای جامعه شناسی است . وی مدیرکل ارزیابی و عملکرد سازمان صدا و سیما، معاون فرهنگی مؤسسه جام جم، مدیرکل برنامه ریزی محتوایی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان و مدیریت شبکه جهانی جام جم را در کارنامه عملکرد خود دارد.