سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز البرز

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز البرز

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز البرز

در مراسمی با حضور معاون امور مجلس و استان های سازمان صداوسیما ، مدیرکل جدید مرکز البرز معرفی شد .

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام موسوی مقدم ، قائم مقام معاونت امور مجلس و استان ها و مسئولان استانی همراه بود ، با قدردانی از زحمات ناصر صفار ، علی رامک به عنوان مدیرکل جدید مرکز البرز معرفی شد .

معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیمای با اشاره به تلاش های کارکنان مرکز البرز برای پیشرفت سریع با وجود همه کمبودها ، گفت : به نظر من پیشرفت های سریع و قابل احترام مرکز البرز مدل خوبی برای بسیاری از مراکزقدیم است که با وجود  سال ها فعالیت هنوز نتوانسته اند ، به این موفقیت ها دست یابند.

 حجت الاسلام موسوی مقدم افزود: اساس شکل گیری یک استان در قاب تصویر رسانه ملی شکل می گیرد و استان می تواند هویت خودش را بدست آورده  و در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارد.

وی ادامه داد: از زمانی که صدا وسیمای مرکز البرز روی آنتن رفته، البرز توانسته هویت خودش را بدست آورد ، به طورمثال در راهپیمایی 22 بهمن وقتی راهپیمایی باشکوه مردم استان از شبکه های سراسری پخش شد ، موجب غرور و نزدیکی بیشتر البرزیان به همدیگر شد.

معاون امورمجلس و استان های سازمان صداوسیما با اشاره به نقش اسلام در نزدیکی قلوب ایرانیان به هم ،  گفت : وجود مشترکات دینی و اعتقادی و تاریخی نقش مهمی در رفع فتنه های دشمنان و وحدت اقوام مختلف در ایران اسلامی دارد.

وی افزود : تجلی این امر را می توان در دوران دفاع مقدس مشاهده کرد که همه اقوام برای حفظ نظام اسلامی و کیان کشور در کنار همدیگر با دشمن به مقابله برخاستند و جان خود را فدا کردند.

علی رامک ، مدیر کل جدید صدا وسیمای مرکز البرز با اشاره به اهمیت رسانه ملی در توسعه استانی ، گفت : تعامل سازنده رسانه ملی با مسئولان برای توسعه و پیشرفت استان ، حضور فعال مردم در شبکه استانی و توجه به چهار موضوع مهم دین، اخلاق، امید و آگاهی ، مهم ترین اولویت ها دوره جدید فعالیت مدیریتی مرکز البرزبشمار می رود.