جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز چهار محال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز چهار محال و بختیاری

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز چهار محال و بختیاری

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز چهار محال و بختیاری

آئین تکریم مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در این مرکز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: در این مراسم که با حضور معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی، استاندار چهارمحال و بختیاری، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی برگزارشد، معاون مجلس و امور استان های صدا و سیما با اشاره به ماه رمضان، این ماه را فرصت طلایی برای خودسازی و قرار گرفتن در مسیر اعتدال دانست و بر نقش اساسی صدا و سیما در ایجاد اعتدال، وحدت رویه و همدلی بین مردم تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم رسالت اصلی صدا و سیمای مراکز استان ها را حرکت در راستای تحقق اهداف سند توسعه استان در همه بخش های فرهنگی، اجتماعی واقتصادی بیان و خاطر نشان کرد: همدلی و همفکری رمز موفقیت در این مسیر است که رسانه استانی با بهره گیری از آنها و با بسترسازی مناسب بر مبنای استعدادها، ظرفیت ها و سرمایه های بزرگی که وجود دارد، می تواند زمینه رشد و توسعه را به خوبی فراهم کند.

وی افزود: شبکه های استانی باید با توجه ویژه به فرهنگ و آداب و رسوم محلی و با بهره گیری از فن آوری های نوین برای ارتقای محتوا و کیفیت برنامه های صدا و سیما تلاش کنند. 

استاندار چهارمحال و بختیاری هم در این آئین از زحمات مجموعه مدیران و همکاران صدا و سیمای استان به ویژه آقای رامک مدیرکل سابق این مرکز و نقش آفرینی در اطلاع رسانی به مردم و روشن گری افکار عمومی جامعه، پیگیری خواسته های مردم و پاسخگویی مسئولین، کمک به توسعه زیرساخت ها، فرهنگ سازی و القای دیدگاه های مثبت تشکر و قدردانی کرد.

قاسم سلیمانی گفت: رویکرد اصلی نظام، تحقق توسعه پایدار و همه جانبه با ترسیم افق های روشن برای آینده انقلاب اسلامی است که برای تحقق این امر صدا و سیما به عنوان یک بازوی توانمند از جایگاه و اهمیت ویژه ای در توسعه اندیشه، مشارکت در پیشرفت و بسترسازی حضور مردم در فضای منسجم یکدلی و وحدت برخوردار است.

مدیرکل پیشین مرکز هم در این مراسم از همکاری مردم و مسئولان استان و کارکنان مرکز در مدتی که مدیریت صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری را عهده دار بود تشکر و قدردانی و به بخشی از فعالیت های صورت گرفته در این مدت اشاره کرد.

علی رامک ایجاد تعامل سازنده با مسئولین استان، رعایت عدالت رسانه ای، توجه به ظرفیت های استانی و استفاده از نظرات صاحبنظران و اندیشمندان، کسب رتبه چهارم صدای مرکز در بین مراکز استانی در سال گذشته، موفقیت تولیدات مرکز در جشنواره های مختلف، معرفی استان به عنوان قطب گردشگری با تولید مستندی 44 قسمتی با همین موضوع، تحقق کامل تعهدات سیما، افزایش چشمگیر کمی و کیفی تولیدات خبری، توجه ویژه به راه اندازی سامانه پخش دیجیتال در سطح استان با تحقق پوشش 75 درصدی این سامانه تاکنون در استان، راه اندازی 14 ایستگاه فرستنده جدید و تکمیل تجهیزات فنی را از جمله اقدامات صورت گرفته در این مدت اعلام کرد.

 

مدیرکل جدید صدا و سیمای استان هم سیاست گذاری های رسانه ملی را در راستای تفکر و اندیشه های امام راحل و تحقق منویات مقام معظم رهبری و فعالیت برای تکامل بشر بیان کرد.

مهرداد عظیمی وظایف اصلی صدا و سیمای استان را تلاش در چارچوب اولویت های سازمان با توجه به اهداف تعریف شده از سوی رهبر معظم انقلاب با رویکرد دین، اخلاق، امیدآفرینی و آگاهی بخشی و با توجه ویژه به سبک زندگی ایرانی اسلامی اعلام کرد.

وی نگاه ویژه به تولید آثار بومی و منطقه ای، بهره گیری از نظرات نخبگان، فرهیختگان و صاحبنظران، تقویت وحدت ملی، برقراری تعامل سازنده با مسئولین استان، معرفی دستاوردهای نظام، کیفی سازی هم در محتوا و هم در سیگنال رسانی و توجه به منابع و ظرفیت های موجود را از مهمترین برنامه ها و اهداف خود بیان کرد.

در پایان این مراسم از زحمات علی رامک مدیرکل سابق مرکز تجلیل و مهرداد عظیمی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری منصوب شد.