جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز کیش - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز کیش

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل مرکز کیش

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل مرکز کیش

در مراسمی با حضور معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی از زحمات چهار ساله سید عبدالرضا کیا در صدا و سیمای مرکز کیش قدردانی و محمد قاریان پور به عنوان مدیر کل جدید این مرکز معرفی شد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،حجت الاسلام و المسلمين سيد رمضان موسوي مقدم ،در اين مراسم با اشاره به سختي كار رسانه  ملي در سپهر رسانه اي امروز اظهار داشت : امروزه فناوري ،جزء لاينفك رسانه شده است و هيچ رسانه اي را نمي توان بدون تكنولوژي تصور كرد ، حتي در حوزه محتوا و انتقال پيام نيز تكنولوژي حرف اول را مي زند . بنابراين در اين جنگ رسانه اي ، صدا و سيما بايد براي انجام وظيفه در اين مقطع تاريخي  همه توان ، ظرفيت و استعدادهاي خود را بكار گيرد.

موسوي مقدم تصريح كرد: رسانه ملي به لطف خدا در نبرد نابرابر رسانه هاي امروز، با وجود محدوديت ، كمبود و تحريم هاي چند ساله در حوزه رسانه به ويژه تكنولوژي ، رسانه ملي در دنيا طرفداران زيادي دارد و مردم حقيقت خواه بدنبال برنامه هاي رسانه ملي هستند .

معاون امور مجلس و استان ها افزود: در اين جنگ نابرابر ، سرمايه هاي فرهنگي اسلامي و ايراني باعث قوام و دوام ما شده است زيرا داشته هاي فرهنگي ما بالاست  و خوشبختانه فرهنگ ما در دنياي امروز كه بحران معنويت و خانواده دارد جاي خود را باز كرده است .رسانه اي كه به محتواي غني كه همان فرهنگ كشور است تكيه كند نه تنها مقاومت مي كند بلكه مي تواند فعالانه حضور پيدا كند.ما از اين جهت بسيار غني و قوي هستيم و بايد اين فرهنگ را به برنامه رسانه اي تبديل كنيم.

موسوي مقدم تصريح كرد: شبكه هاي محلي و استاني به نوعي از اين جهت مسئوليت بيشتري دارند . خوشبختانه از روز افتتاح اولين شبكه استاني تا به امروز ، شبكه هاي استاني از توان و ظرفيت بالايي برخوردار بوده و بعنوان مكمل و پشتيبان شبكه هاي سراسري عمل كرده اند.اين شبكه ها در معرفي بيشتر خرده فرهنگ ها و آداب و رسوم نقاط مختلف كشور نقش بسزايي داشته اند.

وي گفت : صدا و سيماي مركز كيش نيز از اين قاعده مستثني نيست و لازمست مزيت هاي لازم و موجود در همه عرصه ها شناسايي شده و به آن ها توجه شود . خوشبختانه مركز كيش از سير صعودي خوبي برخوردار بوده و اميدواريم در دوره جديد شاهد پيشرفت چشمگير مركز در حوزه هاي مختلف باشيم .

سيد عبدالرضا كيا مدير كل سابق مركز كيش در اين جلسه با ارائه گزارشي از عمكرد چهارساله خود در كيش ، افزايش زمان پخش برنامه هاي سيما ، افزايش ارتباطات زنده با شبكه هاي سراسري ، نگاه علمي براي طراحي كنداكتور پخش سيما ، برگزاري دوره هاي آموزشي براي ارتقاء سطح دانش و مهارت كاركنان ، تعيين راهبرد توليد و پخش موسيقي ، افزايش ميان برنامه ها ، چابك سازي مركز از لحاظ  نيروي انساني و برون سپاري توليدات ، تغيير ساختار برنامه هاي راديو ، راه اندازي ساختمان جديد مركزو ... را از برنامه هاي خود در دوره مديريت خود نام برد.

آقاي قاريان پور مدير كل جديد صدا و سيماي مركز كيش هم گفت : با توجه به اينكه صدا و سيما در خط مقدم جبهه فرهنگي قرار دارد از مسئوليت سنگين تري برخوردار است و بايد با كمك يكديگر در راستاي منويات مقام معظم رهبري  گام هاي موثري برداريم .

وي افزود: اصلي ترين  سرمايه براي هر مجموعه نيروي انساني است و هر موفقيتي  مرهون و مديون زحمات كاركنان است و بايد با توجه ويزه به اين عزيزان پاسخگوي زحمات آنان بود.