جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مراسم شانزدهمین سالروز افتتاح شبکه استانی صدای آفتاب برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم شانزدهمین سالروز افتتاح شبکه استانی صدای آفتاب برگزار شد

 

در آستانه دهه پرخیر و برکت کرامت، مراسم شانزدهمین سالروز افتتاح شبکه استانی صدای آفتاب و ورود به 17 سالگی این شبکه در فرهنگسرای شهر اراک باحضور قربانی جم مدیرکل مرکز، مدیرکل صدای استان های سازمان، مدیر طرح و برنامه و نظارت صدای استان ها، همکاران صدا به همراه خانواده و  جمعی از مسئولان استانی و مخاطبان برنامه ها و اهالی رادیو برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی در ابتدای مراسم، معاون صدای مرکز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، از تلاش های یکساله همکاران تشکرکرد.
قربانی جم مدیرکل محترم مرکز بااشاره به اهمیت و نقش رسانه ها در دنیای امروزاز مزیت های رسانه گرم رادیو سخن گفت و با اشاره به تعامل خوب مسئولان استانی و صداوسیمای مرکز، تلاش های همکاران حوزه صدا را قابل تقدیر دانست. قربانی جم گفت: به همراه همه همکاران با روحیه عالی تلاش خواهیم کرد تا به قامت استان مرکزی که دیار بنیان گذار کبیر انقلاب است  و بهشت مفاخر ایران زمین ، رادیو آفتاب را  ارتقاء بخشیم، تا مانند نامش چون آفتاب بدرخشد.
در این مراسم مدیرکل محترم صدای استان ها از برگزاری چنین مراسمی تشکر کرد و ضمن اشاره به جایگاه خوب صدای شبکه آفتاب در بین رادیوهای سایر استان ها از اهمیت برنامه های مستند درسال 95 و تاکید برساخت برنامه های مستند تاکید کردند. مراغه ای گفت: رادیو آفتاب در بین 33 مرکز کشور رتبه ششم را داراست، ایشان انسجام و همدلی خوب همکاران مرکز اراک را بسیار مثال زدنی دانست.
در  این مراسم  که خانواده های همکاران رادیو و مخاطبان   صدای آفتاب حضور داشتند، از پیشکسوتان رادیو، هنرمندان، کارشناسان، گزارشگران و همچنین جمعی از برنامه سازان و گویندگان  برتر رادیو تقدیر شد.
در پایان از چهار برنامه تولیدی صدای صنعت، تلنگر، سری سوم قصه های سرزمین من و مسابقه قرآنی نشانه ها رو نمایی شد.