سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب

مراسم معارفه معاونین و مدیران شبکه آفتاب

 

آئین معارفه معاون برنامه ریزی و نظارت ، معاون امور مالی و اداری ، معاون فضای مجازی و سرپرست مدیریت طرح و برنامه و نظارت صداوسیمای استان مرکزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی ، قربانی جم مدیرکل مرکز در این مراسم باتسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان وگرامیداشت یاد شهیدان بویژه شهدای مدافع حرم ، بر گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ، توسط رسانه تأکید و این امر را از مهمترین وظایف و اولویّت های رسانه برشمرد.

وی تفاوت های حوزه رسانه با سایر دستگاه ها را یادآوری کرد و افزود : دلسردی نیروهای رسانه با توجه به رسالت بزرگ و اثرگذار آن ، پذیرفته شده نیست واگردرمسیرخدمتگزاری احساس خستگی کردیم ، توکل به خداوتوسل به ائمه را مدنظر داشته باشیم.

مدیرکل مرکز از تمام تلاش های مدیران و همکاران مرکز تقدیر نمود و همراهی ایشان در تمام فراز و فرودهای کار رسانه را تحسین برانگیز شمرد  و نمود عینی آن را در دهه اوّل محرم به لحاظ تعداد و تعدّد پخش زنده های مراسم عزاداری از نقاط مختلف استان برشمردند و تصریح کردند : ارتباط زنده از 32 نقطه استان به تعداد 37 نوبت  در ایّام عزاداری برای اولّین بار در مرکز استان مرکزی ثبت گردیده که کار بزرگ و ویژه ای بوده است  .

وی از عملکرد تمام واحدهای پشتیبانی نیز تقدیر و تشکّر نمود و با تأکید بر کار مضاعف و صداقت درکار در کلیّه حوزه های مدیریتی مرکز ، پایبندی تمام معاونین و مدیران مجموعه به این اوصاف را خواستار شد .

در پایان مراسم ،آقایان: اکبر نوروزی به سمت معاون مالی واداری مرکز،پرویز معلمیان معاون برنامه ریزی ونظارت، اسماعیل مقدسی پور معاون فضای مجازی وعلیرضا عبدی به سمت سرپرستی برنامه ریزی ونظارت مرکز منصوب شدند و احکام به ایشان ابلاغ شد .