سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

مراسم معارفه معاون سیمای مرکز قزوین برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مراسم معارفه معاون سیمای مرکز قزوین برگزار شد

مراسم معارفه معاون سیمای مرکز قزوین برگزار شد

مراسم معارفه معاون سیمای مرکز قزوین برگزار شد

بگزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین آقای خیامی رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ی ملی از تولیدات سیمای مرکز قزوین قدردانی کرد و علت حضورش در مرکز قزوین را توانمندی های این مرکز دانست.

آقای خیامی همچنین به سیاست های انقباضی مالی در رسانه ی ملی اشاره وتصریح کرد: با وجود محدودیت منابع مالی تولیدات تلویزیونی درمراکز استان ها رشد خوبی داشته است.
آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم دراین مراسم گفت: مردم قزوین توقع بالایی از شبکه استانی دارند و وظیفه ی شبکه های استانی این است که خواسته ها و مطالبات مردم که در لایه های پنهان فرهنگ منطقه است را یافته و در رسانه منعکس نمایند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین به رقابت وهم آوردی رسانه ها در اطلاع رسانی به مردم اشاره و تصریح کرد: شبکه های استانی دراین حوزه باید بیش از پیش تلاش نمایند تا بتوانند در حوزه ی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان از رقبای خود پیشی بگیرند.
در ادامه این مراسم ضمن تجلیل از خدمات مرتضی هواسی قائم مقام صداوسیمای مرکز قزوین که همزمان سرپرستی معاونت سیمای مرکز قزوین را برعهده داشت؛ آقای محسن شمس آرا بعنوان معاون سیمای مرکز قزوین منصوب شد.

در پایان این مراسم به مناسبت روز جانباز از مرتضی هواسی جانباز دوران دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.