سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

مردان هسته‌ای تنهای تنهای تنها را پسندیدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

مردان هسته‌ای تنهای تنهای تنها را پسندیدند

فیلم‌های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر ویژه مهندسان و تکنسین‌های دو سایت هسته‌ای فردو و نطنز روی پرده رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، ستاد برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال علاوه بر اکران فیلم‌ها در تهران و 10 استان کشور، فیلم‌های جشنواره را در دو سایت هسته‌ای نطنز و فردو هم نمایش داد.

بر اساس این گزارش، از روز شنبه تا روز سه شنبه هفته گذشته  فیلم‌های «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی محمدهادی کریمی، «بزرگ مرد کوچک» به کارگردانی صادق دقیقی، «خاکستر و برف» ساخته روح الله سهرابی، «خاک و مرجان» به کارگردانی مسعود اطیابی، «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی پور، «9:20 دقیقه در بوشهر» به کارگردانی محمدامین همدانی، «آفتاب، مهتاب، زمین» ساخته علی قوی تن و «دل بی قرار» ساخته قربان محمدپور در سایت هسته‌ای نیروگاه نطنز روی پرده رفت که بر اساس اعلام برگزارکنندگان، بیشترین استقبال مربوط به فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی پور بود.

در این رابطه مسئولان سایت هسته‌ای فردو با اشاره پخش آثار سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در این نیروگاه، گفتند: برای اولین بار است که چنین کاری در این سطح اجرا می‌شود. مهندسان پس از تماشای فیلم‌ها خواستار تکرار نمایش فیلم‌ها شدند؛ چراکه تکنسین‌ها و مهندسان به دلیل مشکلات خروج از سایت، امکان تماشای فیلم ندارند.

alt