سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مردم محور بودن جشنهای چهل سالگی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

مردم محور بودن جشنهای چهل سالگی انقلاب اسلامی

مردم محور بودن جشنهای چهل سالگی انقلاب اسلامی

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان با مسئول اجرایی مراسم چهل سالگی انقلاب اسلامی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، محمد منتظر حجت در این دیدار ضمن خوش آمد گویی به حجت الاسلام احمدی افزود :جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی امسال با محوریت مردمی برگزار می شود وصداوسیما برای نشان دادن حضور مردم برنامه های زیادی را تدارک دیده است.

وی گفت : برنامه های این دهه با محوریت روشنگری و ایجاد امید در مردم برنامه ریزی شده است چرا که  باید صدای چهل سالگی انقلاب را به جهان برسانیم و به همین خاطر برنامه های این سالگرد بزرگ باید خاص و متفاوت باشد .

محمد منتظرحجت تاکید کرد: از فجر 96 تا فجر97 صدا و سیمای مرکز گلستان 1400 برنامه با موضوعات مختلف و مرتبط به چهل سالگی انقلاب تهیه کرده  و پخش می کند .

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان  هم گفت: 241 برنامه شاخص ازسوی سازمان ها به دبیرخانه ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان ارسال شد.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به میزان کمی و کیفی برنامه های ارائه شده تاکید کرد :  درحوزه« ایثار و شهادت»، «رسانه ها و فضای مجازی»،« تشکل های دینی» و ورزش در حوزه کمی و "بسیج مردمی" ، "اصناف، صنعت و معدن"، " رسانه و فضای مجازی" و هنری هم در حوزه کیفی بیشترین فراوانی را دارند.

وی اضافه کرد: برخی از نهاد نیز برنامه های مصوب خود را ذیل برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب با شعار« نگاه به گذشته و امید به آینده» مانند سازمان تبلیغات، دانشگاه ها، بسیج اقشار سپاه، فضای مجازی، امور بانوان برنامه ریزی کرده اند .

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان  برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب را مهمترین  برنامه ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب  اسلامی بیان کرد و افزود: بناست خدمات انقلاب اسلامی بعنوان چله انقلاب اسلامی با قوت به نمایش دربیاید و صدا وسیما هم با به تصویر کشیدن این برنامه ها می تواند نقش عظیم اطلاع رسانی را انجام دهد.