جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مردم نقش افرینان اصلی انتخابات هستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

مردم نقش افرینان اصلی انتخابات هستند

مردم نقش افرینان اصلی انتخابات هستند


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر  در  همایش عملیات ویژه رسانه ای، انتخاباتی و در جمع مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز بوشهر ، انتخابات مجلس شورای اسلامی را یک اتفاق مهم سیاسی و اجتماعی در کشور دانست و گفت : انتخابات یک عنصر تاثیر گذار در نظام مردم سالار است که میزان مشارکت مردم می تواند تهدیدات امنیت ملی را رفع کند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها
، وی بیان کرد: مردم باید کمر همت ببندند و با حضور آگاهانه و حداکثری، توطئه دشمنان را که منتظر خلوتی  و خالی بودن شعب اخذ رای هستند، خنثی کنند و در کنارآن این انتخابات باعث همبستگی اجتماعی حتی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر حفظ آرامش پس از برگزاری انتخابات را مهم خواند و گفت: بسیاری از آسیب‌ها نتیجه اتفاق‌هایی بوده که پس از انتخابات رخ داده است.
خورشیدی تاکید کرد: تلاش کنیم با حضور پرشور در انتخابات مجلسی قوی و تاثیرگذار داشته باشیم. نتیجه مجلس قوی دولت قوی خواهد بود.
او افزود: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که انتخاباتی سالم، قانونمند و در نهایت بی طرفی مجریان و ناظران را برگزار کنیم. مردم نیز به عنوان بالاترین ناظران بر کار ما نظارت کنند و هر موردی را دیدند اعلام کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از نامزد‌ها و هواداران خواست فضای منسجمی که در استان بوشهر حاکم است را با رعایت اخلاق انتخاباتی حفظ کنند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر نیز گفت: از 4 ماه قبل  فعالیت‌های انتخاباتی را در این مرکز آغاز کردیم و این فعالیت‌ها در پنج مرحله یعنی تبیینی، تشریحی و تبلیغی، فراخوان، روز برگزاری انتخابات و آرامش زایی پس از انتخابات برنامه ریزی شدو طبق نظر سنجی و آمار و ارقامی  که در شبکه استانی صورت گرفته میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات با شکوه و حماسی خواهد بود.
سید حسین ناظر با اشاره به تولید ۵۰ هزار دقیقه برنامه در صداوسیمای مرکز بوشهر، افزود: ۱۵۰ نفر در انعکاس حضور مردم در انتخابات دوم اسفند فعالیت خواهند داشت و این حضور را از ۱۵ نقطه استان به صورت زنده از شبکه استانی و شبکه‌های ملی به تصویر خواهند کشید.