سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

مرور خاطرات گذشته در دره شیرهای سنگی - صفحه محتوایی خبر

 

 

مرور خاطرات گذشته در دره شیرهای سنگی

تله فیلم دره شیر های سنگی به کارگردانی سید مجتبی اسدی پور و تهیه کنندگی فرزاد علی نژاد در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تهیه و تولید می شود. 

علی نژاد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دره شیرهای سنگی روایتی است از زبان ریحانه (زهره حمیدی) که در زمان حال بعد از گذشت 4 دهه به همراه پسر خود حامد (محسن افشانی) به دره زادگاه خود برگشته و ایام کودکی و مبارزات پدر بزرگ خود، خدایار خان و پدرش پهلوان حیدر و مادرش گل بهار علیه رژیم ستم شاهی را مرور می کند.

وی با اشاره به ویژگی های تولید این تله فیلم در بخش هایی از شهرکرد بیان داشت: در این تله فیلم برای اولین بار حیواناتی همچون عقاب و خرس و... هم ایفای نقش می کنند.        

وی با بیان اینکه این تله فیلم به مدت یک ماه پیش تولید داشته است و تصویربرداری آن تا پایان مهرماه به اتمام خواهد رسید اظهار امیدواری کرد: تله فیلم دره شیرهای سنگی تا پایان فصل پاییز آماده پخش خواهد شد.          

گفتنی است: جعفر دهقان، ولی الله مومنی، زهره حمیدی، محسن افشانی، سیما خزر آبادی، اشرف شاه حسینی، نرگس مقدسی و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش می پردازند.

مجری طرح: بهناز طوغانیان - بر اساس طرحی از فرزاد علی نژاد - نویسنده: منصوره انوری - بازنویسی متن: حمید شهیری - عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: نرگس مقدسی - روابط عمومی: نرگس مقدسی

alt

alt