جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مرکزکرمان با پخش برنامه های شاد ومفرح به پیشواز نوروزمی رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

مرکزکرمان با پخش برنامه های شاد ومفرح به پیشواز نوروزمی رود

مرکزکرمان با پخش برنامه های شاد ومفرح به پیشواز نوروزمی رود

مرکزکرمان با پخش برنامه های شاد ومفرح به پیشواز نوروزمی رود

سیمای مرکز کرمان با ویژه برنامه 3 ساعته "سلام بهار" به استقبال سال جدید می رود. این برنامه ترکیبی- نمایشی به تهیه کنندگی علیرضا ذوالفقاری شامل آیتم های نمایش، گزارش های مردمی، موسیقی و کلیپ های متنوع وشاد و با حضورچهره های ماندگارو مفاخر استان و هنرمندان به صورت زنده پخش می شود.

همچنین سیمای مرکز کرمان یک روتین شبانه ویژه نوروز با عنوان "تماشای بهار"در قالب 13 برنامه 60 دقیقه ای به تهیه کنندگی علیرضا ذوالفقاری وسعید اکبرزاده تدارک دیده است که اول تا 13 فروردین هرشب ساعت 21 تا 22 با آیتم های شاد ، گزارش های جذاب مردمی و معرفی آداب وسنن کرمانی ها ،خواننده، مسابقه و کلیپ بهاری در ایام عید به مخاطبان و مهمانان شبکه کرمان ارائه می شود.

"دیدار"نیز در 13 برنامه 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی محمد مهدی ملک قاسمی به گفتگو با مشاهیر ومفاخرکرمانی درحوزه های علمی و پزشکی، فرهنگ، هنر، اقتصاد، سیاست و معارف و ... می پردازد. گفتگو با پخش کلیپ، وله و تصاویر مربوط به فعالیت های روزانه آنها همراه است.

ویژه برنامه "عیدانه" نیز هر روز ساعت 10 تا 11 با ایجاد فضای شاد و مفرح با بینندگان شبکه کرمان همراه خواهد بود. سیر و سفر در شهرستان ها، نمایش طنز، دوربین مخفی، مسابقه با مسافران نوروزی، ارتباط تلفنی با هدف اطلاع رسانی از جمله بخش های این برنامه به تهیه کنندگی مهرداد صوفی آبادی و علی عسکری است.سایر برنامه های شبکه کرمان نیزدر ساختارهای کودک،نوجوان،جوان،روستا و شهرستان ها نیز با حال و هوای عید نوروز به مخاطبان تقدیم خواهد شد.انتخاب و پخش یکی از کارهای نمایشی تولید مرکز در سال های گذشته و تغییر گرافیک شبکه و ایجاد حال و هوای بهاری از دیگر برنامه ریزی های سیمای مرکزکرمان به مناسبت نوروز 95 می باشد.