جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مرکز خراسان شمالی از آیت الله مهمان نواز تجلیل کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مرکز خراسان شمالی از آیت الله مهمان نواز تجلیل کرد


همزمان با ماه مبارک رمضان مدیر کل، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی از نیم قرن مجاهدت و تلاشهای صادقانه آیت ا... مهمانواز در ترویج دین و امامت جمعه بجنورد تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی آیت ا... مهمانواز نماینده مردم خراسان شمالی در نشست با مدیر کل، معاونان و مدیران صداوسیمای مرکزخراسان شمالی گفت: جایگاه صدا و سیما در ترویج و خدمت به دین اسلام بسیار مهم است .

وی با تقدیر از تلاشهای کارکنان صدا و سیمای خراسان شمالی افزود: مسولیت شما در این مقطع زمانی که دشمنان از هر حربه ای برای از بین بردن فرهنگ و اصالت دینی و اسلامی مردم استفاده می کنند از هر زمان دیگر بیشتر است .

وی آگاه سازی و بصیرت افزایی را از مهمترین رویکردهای رسانه در عصر حاضر عنوان و خاطر نشان کرد: باید مسولان صدا و سیما با همت بالا در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی تلاش کنند .

وی در خصوص برنامه های صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با تقدیر از برنامه سازان مرکز تصریح کرد: رسانه با برنامه های آموزنده و اشاعه آموزه های قرآنی توانسته فضای معنوی را فراهم کند و مردم نیز از این فرصت رسانه بهره برداری کنند.

احمد مهدوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در این نشست با تشکر از پشتیبانی و ارائه توصیه های معنوی آیت ا... مهمانواز در مدت تشکیل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی از نیم قرن مجاهدت و تلاش های نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد .

وی با اشاره به سرلوحه قرار گرفتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر و امید آفرینی در تهیه و پخش برنامه های حوزه های صدا، سیما و خبر استان افزود: پژوهش در حوزه مفاخر و مشاهیر خراسان شمالی، توجه به ترویج مبانی دینی، مهدویت را از دیگر رویکردهای صدا و سیمای استان عنوان کرد .

وی با اعلام آمادگی صدا و سیمای استان برای برگزاری همایش تجلیل از نیم قرن مجاهدت آیت ا... مهمان نواز خاطر نشان کرد تکریم و تجلیل از مفاخر استان موجب تقویت و تعمیق هویت فرهنگی استان می شود .

وی آیت ا... مهمان نواز را گنجینه ارزشمند بخشی از تاریخ و فرهنگ این استان دانست و گفت: نباید از این مهم غفلت کنیم چرا که ایشان سرمایه ای ارزشمند برای کشور عزیزمان ایران و استان خراسان شمالی است .

وی در پایان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که هر قدر رابطه علماء دین با مردم و مسولین بیشتر شود و تعمیق یابد اثرات مثبت آن در چرخه امور و زندگی مشهود تر خواهد بود با اهداء تابلوی نفیس از آیت ا... مهمان نواز تجلیل کردند.

alt

alt