جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مرکز سمنان "اشتیاق زندگی " را طنین انداز کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مرکز سمنان "اشتیاق زندگی " را طنین انداز کرد

اثر موسیقیایی اشتیاق زندگی کاری از واحد موسیقی این مرکز در شورای کارشناسی مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما مورد تایید قرار گرفت و به زودی از شبکه استانی و شبکه های سراسری صدا و سیما پخش خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان اشتیاق زندگی به آهنگسازی و تنظیم آزیتا بخش مند و به خوانندگی مازیار عصری با شعری از مریم رزاقی در ساختار پاپ و موضوع پاییز بمدت 4 دقیقه که در صدا و سیمای مرکز سمنان تهیه و تولید شده است .

باز کن پنجره را، عید فطر، امام رضا (ع)، فصل روشن، کوچ بهاره، مادر آئینه ها، روزهای بهاری، شب روشن، لالایی، پیتکو، فصل همصدایی، زندگی، بوهار، از تبار نور، ایران، منظومه گل آقا، عطر سواد، غدیر، کومش، ناوک، قومس، ایران، خانواده، فانتزی برای سنتور، همدلی، میلاد، مناجات، سفر، صدای عشق، چهل تیکا، پرچم توحید، وطن، فصل بهار (وهارماه )، شوکاری، عطر حضور، سکوت شب، هنگامه محشر، پرنده، ارغوان، دریازادان و آیه های استجابت از دیگر موسیقی های تولید شده صدا و سیمای مرکز سمنان می باشد.

قابل ذکر است واحد موسیقی صداوسیمای مرکز سمنان تاکنون قطعات موسیقی با گویش های سنگسری، سمنانی، شاهرودی و افتری تولید کرده است.

alt