سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مرکز قزوین "ساختمان پدر" را می سازد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مرکز قزوین "ساختمان پدر" را می سازد

مرکز قزوین "ساختمان پدر" را می سازد

تولید سریال" ساختمان پدر" در سیمای مرکز قزوین ادامه دارد.

 این مجموعه تلویزیونی که در 13 قسمت 45 دقیقه ای تولید می شود داستان زندگی مرد مجردی از اهالی قزوین را روایت می کند که به تازگی با بانوئی اهل تهران ازدواج کرده است. این اتفاق بازخوردهای متفاوتی بین این زوج و سه فرزند دختر آنها به وجود می آورد.

تهیه کننده و کارگردان این مجموعه به روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها بیان مسائل مرتبط با سبک زندگی ایرانی و فرهنگ آپارتمان نشینی در کنار تقابل سنت و مدرنیته را مهمترین پیام این مجموعه بیان کرد و افزود: نمایش برخورد این دو فرهنگ در یک مجموعه آپارتمانی صحنه های مفرح و شادی را برای بینندگان فراهم می آورد.

فرزاد محلوجی پیشرفت تولید ضبط سریال خانه پدر را 70 درصد بیان کرد و افزود: کار ضبط همه مجموعه تا اواسط بهمن ماه به پایان می رسد. به گفته محلوجی سریال ساختمان پدر برای پخش در ایام تعطیلات نوروز 94 در نظر گرفته شده است.

حسین معلومی، هما خاکپاش، حامد وکیلی به همراه آذر متفکر، محمد حاجی زاده، بهاره کاظمی، وحید محمد بیگی، پیام نوروزی، حلیمه سعیدی، لیلا شاقلانی، ساناز نیک نام، ابوالفضل قربانی و غلام قلندری در این مجموعه نقش آفرینی می کنند.

بنابراین گزارش دیگر عوامل تولید این سریال عبارتند از: نویسنده: حمیدرضا سبحانی نژاد، دستیار کارگردان و برنامه ریز: کیوان جمالی، مدیر فیلمبرداری: روح الله بیگی، تصویرداران: اصغر نوروزی، رضا گل کرمی، مهدی ترکان، صدابردار: شهریار عادلی، تدوین: ابوالفضل آذربایجانی.