جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مستند "سمفونی باران " در گیلان تولید شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مستند "سمفونی باران " در گیلان تولید شد

مستند "سمفونی باران " در گیلان تولید شد

مستند

 ساخت فیلم مستند "سمفونی باران" با موضوع " فرصت های سرمایه گذاری خارجی " در صدا و سیمای گیلان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز گیلان ، این مستند با هدف آگاه کردن مردم از فرصت های سرمایه گذاری خارجی با رویکرد اقتصادی دریا محوری در استان گیلان از دریچه و زاویه ای دیگر می نگرد که به سفارش سازمان امور اقتصادی و دارایی گیلان و همکاری دفتر سرمایه گذاری خارجی استان تولید می شود .

این مجموعه با نگاهی ویژه به اقصی نقاط جغرافیایی گیلان از استعدادهای سرمایه گذاری خارجی در حوزه های متنوع جاذبه های گردشگری و توریسم ، صنعت ، کشاورزی ، صنایع مادر ، دریا و فرصت های سرمایه گذاری دریایی ، شیلات و ... را در دستور کار تولید خود قرار داده است و نشان دادن فرصت های سرمایه گذاری در گیلان از بخش های جذاب این مستند است.

این اثر به صورت دو نسخه 10 دقیقه ای برای شبکه اول ، چهارم ، جام جم و مستند و نسخه30 دقیقه ای بصورت DVD برای 80 کشور اروپایی ، آسیایی و آمریکایی به زبان انگلیسی ، روسی ، عربی ترجمه شده که پس از پخش در رسانه ملی به این کشورها ارسال خواهد شد.

عوامل تولید : تهیه کننده و مدیر تولید : سید غلامرضا فرقانی / کارگردان : نادر معصومی / نویسنده : معصومه پوراحمدی / تدارکات و دستیار تولید : شهرام جعفری / آهنگساز: مسعود دلجو / انیماتور: علیرضا مشعوف / تصویربردار: فرهاد ربیعی / دستیاران تصویربردار: حسین بدرطالعی ، پویان صادقی ، مصطفی کشاورز/ دستیار کارگردان و برنامه ریز: علیرضا محزون / حمل ونقل : نیما عاشوری ، کامران فخریان .