سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

مستند " فردای بهتر"در سیمای خراسان رضوی تولید می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

مستند " فردای بهتر"در سیمای خراسان رضوی تولید می شود

مستند

 

فردای بهتر به تهیه کنندگی مجید جلیل زاده در قالب ترکیبی با نگاهی مستند وار به مضرات و آسیب های جبران ناپذیر مواد مخدر در جامعه پخش خواهد شد.
مجموعه برنامه "فردای بهتر" در 34 قسمت ،30 دقیقه ای برای سیمای خراسان رضوی تولید می شود.این برنامه بیشتر تاکید بر راه ها و روش های پیش گیری از مصرف مواد مخدر و انواع راه های درمان معتادان می پردازد.نگاه "فردای بهتر"نگاهی مستند گونه است که سعی شده اقشار مردمی که در معرض اعتیاد هستند را مورد توجه خود قرار دهد.
هدف اصلی این برنامه آشنایی مخاطبان برنامه با آسیب ها و ضررهای مصرف مواد مخدر است که به جسم و روح زندگی افراد و وارد میکند.
جلیل زاده در برنامه فردای بهتر سعی کرده با انجام گرافیک کامپیوتری ، ریتم سریع تیتراژ و دقت در انتخاب موضوع برنامه جذاب و آموزده برای مخاطبان خود تهیه کند. این برنامه با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در حال تهیه است.

از عوامل این برنامه می توان به کارگردانی وتدوین گری سعید برزه گر، تصویربرداری حسن ناصری و طراحی مجید جلیل زاده نام برد.
گفتنی است مجید جلیل زاده تهیه کننده این برنامه متولد 1350 دارای مدرک کارشناسی ارشد جامع شناسی می باشد. ودر بیست ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها در چهارمحال و بختیاری مستند "در آیینه سنگ"وی توانست در بخش مقاومت اقتصادی مقام بدست بیاورد.